Çekim Yasası

Çekim Yasası:

Çekim Yasası Nedir? Gözlerinizi uçsuz bucaksız Olanakların Dünyasına Açın: 

Çekim Yasası, basitçe ifade etmek gerekirse Çekim Yasası, odaklandığımız her ne olursa olsun hayatlarımıza çekebilme yeteneğidir. Yaş, milliyet ya da dini inançtan bağımsız olarak hepimizin Çekim Yasası da dahil olmak üzere evreni yöneten yasalara karşı duyarlı olduğumuza inanılmaktadır. Düşüncelerimizde olan her şeyi tercüme etmek ve onları gerçeğe dönüştürmek için zihnin gücünü kullanan Çekim Yasasıdır. Temel terimlerle, tüm düşünceler sonunda somut şeylere dönüşür. Negatif kıyamet ve kasvetli odaklanırsanız, o kara bulut altında kalırsınız. Olumlu düşüncelere odaklanırsanız ve başarmayı planladığınız hedeflere sahipseniz, onlara büyük bir eylemle ulaşmanın bir yolunu bulacaksınız.
İşte bu yüzden evren sonsuz güzel bir yer. Çekim Yasası, olmak istediğiniz yere ulaşmak için bir plan üzerinde harekete geçtiğinizde aklınızda nelerin düşünülüp, göz önünde bulundurulabileceğine karar verir.

Kozmik Enerji Çekim Yasası
Çekim Yasası
Çekim Yasası Nedir?

Çekim Yasası hayatın en büyük gizemlerinden biridir. Çok az insan Gündelik Yaşam Yasasının günlük hayatlarında ne kadar etkisinin olduğunun farkındadır. İster bilerek ister bilmeden ister varoluşumuzun her bir saniyesini yaşıyor olun bizler insan mıknatıslar olarak düşüncelerimizi ve duygularımızı gönderiyoruz ve ortaya koyduğumuz şeylerin çoğunu geri çekiyoruz.

Ne yazık ki çoğumuz hala içimizde kilitli olan potansiyeli görmezden geliyoruz. Sonuç olarak düşüncelerinizi ve duygularınızı kontrolsüz bırakmak çok kolay. Bu şekilde, yanlış düşünceleri gönderir ve hayatınızda daha fazla istenmeyen duygu ve olayları çekersiniz.

Çekim Yasasının hayatınızın içinde çalıştığını keşfetmek, kutlama için büyük bir neden olmalıdır! Cazibe gücü sizin tarafınızdan anlaşıldıktan sonra artık sır değildir. Ayrıca bunları günlük yaşamınıza nasıl etkili bir şekilde uygulayacağınızı öğrendiniz, tüm geleceğiniz artık sizin, yaratmak için.

Çekim Yasasının Tarihi

Çekim Yasası’nda gerçek aydınlanmaya doğru inanılmaz bir yolculuğa çıkmaya başlamadan önce onu hayatınıza uygulayabileceğinizi ve doğru araçların kullanılması halinde etkili olabileceğini anlamanız önemlidir. Bu yasadaki uygulamalar ve inançlar tarih boyunca büyük bireylerin yaşamlarını tutuşturuyor.

Yüzlerce yıl önce, Çekim Yasası’nın ilk önce ölümsüz Buda tarafından insanlara öğretildiği düşünülüyordu. Onun ne olduğunu düşündüğünüzün ne olduğunu düşündüğünün bilinmesini istediğine inanılıyor. Bu, Çekim Yasası’nda derinden kendine özgü bir inançtır.

Bu kavramın batı kültürüne yayılmasıyla “Karma” terimi de geldiğinde, birçok toplumda popüler olan bir inanç oldu.

Yüzyıllar boyunca, dünyaya verdiğiniz şeylerin (öfke ya da mutluluk, nefret ya da aşk gibi) nihayetinde kendi hayatınıza dönebilecekleri ortak bir anlayış olmuştur.

Bu basit ve kolay takip edilen konsept, çok sayıda yıl boyunca çok popüler olmuştur. Bu, cazibe gücü fikrinin yeni olmadığını göstermektedir. Birçoğumuz için çeşitli şekillerde zaten tanınabilir.

Çekim Yasasının temel ilkeleri birçok medeniyetin ve dini grubun öğretilerinde de keşfedilebilir. Bir örnek, Atasözleri 23: 7’de, heart Kalbinde bir erkek tılsımı olarak, o da öyle ”diyor. Çağlar boyunca cazibe yasaları için övgü kanıtı ortaya çıkabilir; hepsi farklı yollarla kaydedildi ve öğretildi, ama yine de tüm insanlığın bulması için orada.

Çekim Yasası Kuantum Teorisi
Çekim Yasası
Çekim Yasası Gerçek mi?

Daha önce tartışıldığı gibi, Çekim Yasası ve değerleri tarih boyunca görülmüştür. Ve bu dünyaya damgasını vurmuş çok sayıda kadın ve erkek, Çekim Yasasını dünyanın en büyük güçlerinden biri olarak gösterdi; Pek çok sevilen şair, sanatçı, bilim adamı ve Shakespeare, Blake, Emerson, Newton ve Beethoven gibi büyük düşünürlerin hepsi bu mesajı birçok eseriyle aktarıyor.

Ayrıca Çekim Yasası’nın birçok modern savunucusu da var. Bunlar Oprah Winfrey, Jim Carrey ve Denzel Washington’dur. Buna ek olarak 5.8 milyondan fazla Facebook hayranıyla, Çekim Yasası’nın çevresinde çok sayıda başarı hikayesi var.

Çekim Yasası’nın sunduğu gerçeğin ve kabul edilmesinin en zor kısmı, hayattaki iyi ve kötü tüm kararlarınızın her birinin sizin tarafınızdan şekillendirildiğinin farkına varmaktır. Birçoğu için bu, yutmak için acı bir hap olabilir ya da sevdiklerinize hayatında özellikle sert darbeler verildiğini hissederseniz.

Bununla birlikte, Çekim Yasasının gerçek anahtarını gerçekten anladığınızda ezici bilgi birikiminde umut ve cesaretle yenilenebilir, hayatınızın sorumluluğunu üstlenip korku döngüsünden sonsuza kadar özgür olabilirsiniz. Sizi çok uzun süre tutan endişe ya da olumsuzluktur.

Çekim Yasasının Arkasındaki Bilim:

Gerçek, Kurgu Değil……
Son yıllarda kuantum fizikçilerinin çalışmaları, aklın gücünün genel olarak yaşamlarımızda ve evrende sahip olduğu inanılmaz etkiyi daha fazla aydınlatmaya yardımcı oldu. Bu düşüncenin bilim adamları ve büyük düşünürler tarafından daha çok araştırılması, aklımızın hayatımızı ve çevremizdeki dünyayı şekillendirmede oynadığı rolün ne kadar önemli olduğuna dair sahip olduğumuz daha büyük bir anlayış.

Çekim Yasasının ardındaki kuantum fiziğini tam olarak anlayamayacak olmanız hiç önemli değil. Ancak bu, hepimizin bu cömert yasanın bize sunabileceği birçok faydadan yararlanamayacağımız anlamına gelmez.

Fizikçiler bize bu yasa ile ilgili daha fazla bilgi sağladıkça kendi hayatımızın yaratıcıları ve denetleyicileri olduğumuz ve hepimizin ürettiği enerjiyi gerçekten özgürleştiren ve güçlendiren bireyler olarak daha çok sevinebiliriz.

Mutlu olun çünkü evren hep yanımızda! Çekim Yasasını etkin bir şekilde nasıl kullanacağınızı öğrenmeye ayırdığınız zaman, hayatınızı daha tatmin edici ve ödüllendirici olabilir. Kısıtlama yok! Zihnini aç ve Evrenin doğal bolluğunun tadını çıkar.

Çekim Yasası Nasıl Kullanılır?

Hayatın bize sunabileceği şaşırtıcı olanakları anlamaya başladığımızda aynı zamanda hayatın sanatçıları olduğumuzu da fark edebiliriz. İstenen yaşamımızın resimlerini oluşturuyoruz ve sonra seçimlerimizi ve öngördüğümüz şeyleri gerçekleştirecek eylemler yapıyoruz.

Peki, resmi beğenmediyseniz ne olur?

Değiştir!

Hayat boş bir tuvaldir. Bitmiş resmin nasıl görünebileceğinin kontrolü sizde.

Çekim Yasası gerçekten bu kadar basit. Yakalama yok. Tüm doğa yasaları tamamen mükemmel ve Çekim Yasası bir istisna değildir. Ne yaşamakta ya da nasıl bir yaşamda olursanız olun, bir fikre tutunabilir ve zihnin gözünde kendiniz için görüyorsanız, kendiniz için biraz çaba harcamanızı sağlayabilirsiniz.

İşte hayatınızda sadece Çekim Yasasından yararlanarak geliştirebileceğiniz birkaç alan var.

1. Cazip Aşk ve Cazibe Yasası ile İlişkiler
Çekim Yasası....
Çekim Yasası …

“Sevginin başlangıcı direnişin sonunda.” -Danielle Işık

Her gün yeni ilişkiler kurularak, bunun ortak bir amaç olması şaşırtıcı değildir. Birçok insan hayatlarının aşkıyla tanışmak ister. Ama Çekim Yasası aşk hayatına yardım edebilir mi?

Kısa cevap? Evet.

-çekim yasası kuralları kullanılarak aşk nasıl bulunur?

Güveninizi, karizmanızı ve genel bilinçaltını, sevme isteğini artırabilecek pek çok Çekim Tekniği Kuramı vardır. Bu sayede, Çekim Ruhunu kullanarak gerçek ruh arkadaşınızı çekmek tamamen mümkündür.

2. Cazibe Yasalarını Kullanarak Para Ve Zenginlik Çekme

“Her zaman hatırla, para bir hizmetkardır; Ustasın.” -Bob Proctor

Dünya genelinde başka bir ortak amaç finansal bolluktur. Zenginlik, hayatınızdaki bariz faydaları beraberinde getirir. Para, başınızın üzerine bir çatı ve masanın üzerine yiyecek koyabilir. Benzer şekilde aileniz ve arkadaşlarınız için sağlama yeteneği vardır.

Ne yazık ki çoğumuzun servet fikriyle sorunlu ilişkilerimiz var. Kesinlikle açgözlülük ve kibir çağrışımları vardır. Para çekmek için bu olumsuz düşünce kalıplarını yasaklamamız gerekiyor. Çekim Yasası’nın önemli bir yönü, pozitifliğin pozitifliği arttırdığı düşüncesidir. Bu nedenle görselleştirme araç ve tekniklerini kullanarak pozitif para alışkanlıklarını nasıl kolayca kullanacağınızı öğrenebilirsiniz.

3. Zihinsel Ve Fiziksel Sağlığınızı Geliştirin

“Sağlık fiziksel bedenimizin ötesine geçer. Sadece bedenlerimize koyduğumuz ya da ondan nasıl çıkabileceğimiz ile ilgili değil, aynı zamanda duygularımız ve ruhsal olarak nasıl hissettiğimizle de ilgili. ” -Katherine Hurst

Yoğun iş rutinleri, arkadaşlara ve aileye ve genel gündelik hayata olan bağlılıklarıyla bazen kendi kişisel sağlığımızı ihmal ediyoruz. Çekim Yasası’nın kullanılması, sağlıklı bir diyet, egzersiz ve düzenli doktor kontrolleri yerine geçemez, zihinsel, ruhsal ve fiziksel sağlığınız için çok çeşitli faydalar sağlayabilir.

Her şeyde pozitif olanı görmek için beyninizi eğitmek, zihinsel gelişim ve mutluluğa izin verir, bu da fiziksel sağlığınızı iyileştirebilir. Benzer şekilde, öz bakım için zaman ayırmak bir dizi akıl hastalığına karşı mücadeleye yardımcı olabilir.

Kişisel Güveninizi ve Mücadele Gerginliğinizi Azaltın
Yukarıdaki noktaya benzer şekilde ruh sağlığı fiziksel sağlığınızı gerçekten etkileyebilir. Bu nedenle, mümkün olan en kısa sürede herhangi bir stres düzeyini azaltmalısınız. Ek olarak Çekim Yasası evrende kendine güven ve inanç fikrine odaklanmaktadır. Etkinin Çekim’ini etkin bir şekilde kullanabilmek için kendinizdeki tüm şüphe duygularını bırakmanız gerekir.

Daha Fazlası İçin Evrenin Sırları

Instragram sayfamızı takip edin Instagram