Cinsiyet Yasası

Cinsiyet Yasası:

Cinsiyet Yasası, son olarak, Cinsiyet Yasasının biyolojik cinsiyetle çok az ilgisi vardır. Aksine, iki ana enerji türü olduğu anlamına gelir. Onları erkeksi ve kadınsı, yin ve yang veya anima ve animus olarak düşünebilirsiniz. Hepimiz belirli miktarda enerji içerir ve otantik ve mutlu bir şekilde yaşayacaksak, her iki tip arasında bir denge kurmanın bir yolunu bulmalıyız. Her enerji türünün hayatınızda oynadığı rolü ve bunlardan herhangi birinin fazlalığı veya açığı olup olmadığını düşünün.

Cinsiyet Yasası, herşeyde eril ve dişil olarak kendini gösterir. Bildiğimizi yaratma olarak yöneten bu yasa. Toplumsal cinsiyet kanunu, hayvan krallığında cinsiyet olarak ortaya çıkar. Bu yasa doğadaki her şeyi hem erkek hem de kadın olarak belirlemektedir. Hayatın var olması için her ikisine de ihtiyaç vardır.

Cinsiyet Yasası
Cinsiyet Yasası

Bu Evrensel Yasanın iki bölümü vardır. Birincisi, doğada her şeye hem erkek hem de kadın bileşenlerin olmasıdır. Diğeri ise her şeyin gebelik dönemine ihtiyacı olmasıdır. Bu düşünceyi de içerir.

Bu Yasanın Eril / Dişil Kısmı……

Cinsiyet Yasası, kendimizi erkek ya da kadın olarak görsek de, kendimize hem erkek hem de kadın yönleri var. Bazıları diğerlerinden daha baskındır, ama ikisi de daha az yoktur. Kadınsı yumuşak hassasiyet ve eril koruyucu ücret kazanan taraftır. Tüm kadınların duyarlı ve koruyucu olmaya ya da gelir duyamayacağından ya da tam tersi bir şey yapamayacağını söylemiyorum. Bu sadece hepimizin her ikisini de yapabildiğimizi gösterir.

“Cinsiyet her şeydedir; her şeyin Eril ve Dişil İlkeleri vardır; Cinsiyet tüm durumlarda tezahür eder. ” – Kybalion

Cinsiyet Yasası, doğada her yerde, hem kadınsı hem de erkeksi yönleri görürsünüz. Bitkiler, hayvanlar, mineraller ve diğerleri. Doğanın yaratılması veya üretilmesi her iki tarafı da gerektirir. Bunu anlamak önemlidir, böylece iki tarafla daha uyumlu hale gelebilir ve her ikisinden de faydalanabiliriz.

Fikirlerinizi, umutlarınızı, hayallerinizi ve hedeflerinizi bir tohum olarak düşünün. Bir tohum ektiğimizde onu sulamalıyız, güneş ışığı vermeli ve gübrelemeliyiz. Umutlarımız ve hayallerimiz aynı şekilde çalışır. Onlara yönelmeliyiz ve bunu doğru yaparsak ve doğru zaman geldiğinde filizlenip büyümeye başlayacaklarına inanırsak ancak başarabiliriz başarabilirsiniz.

Bununla birlikte, sabırsız hale gelirsek ve zaman doğru olmadan toprağı rahatsız etmeye başlarsak, fidenin filizlenmeye başladığını göreceğiz, ancak şimdi rahatsız ve hayatta kalmak için daha fazla zamana ve daha fazla beslenmeye ihtiyaç duyacağız, aksi takdirde ölecek .

Cinsiyet Yasası, çoğu insan başarılı olmadan hemen vazgeçer. Bunun sen olmasına izin verme. Yıllar boyunca altın dolu olduğundan emin bir yerde kaydırma yaparak geçirdiği altın madencisinin hikayesini duydunuz mu? Arazinin bir sonraki sahibi, elbette, bu gözenek sapının sıkı çalışmasının tüm avantajlarından yararlandı. Bunun sana olmasına izin verme. Evrensel Toplumsal Cinsiyet Yasasına inanmak. Unutma Evren Seni Çok Seviyor….

Daha Fazlası İçin Evrenin Sırları

Instragram sayfamızı takip edin Instagram