Sürekli Enerji Dönüşümü Yasası

Sürekli Enerji Dönüşümü Yasası:

Sürekli Enerji Dönüşümü Yasası veya Enerji Yasası, tüm enerjinin hareket halinde olduğunu ve hareket halinde olan tüm enerjinin sonunda fiziksel biçimde görüneceğini açıklar. … Düşüncelerimizin sonunda fiziksel forma gireceği anlamına gelir.

Sürekli Enerji Dönüşümü Yasası, bütün insanlar hayatlarındaki koşulları değiştirme gücüne sahipler. Daha yüksek titreşimler alttaki titreşimleri tüketmekte ve dönüştürmektedir. Böylece her birimiz Evrensel Kanunları anlayarak ve ilkeleri değişiklik sağlayacak şekilde uygulayarak hayatımızdaki enerjileri değiştirebiliriz. Yazar Wallace D. Wattles, “Zengin Olma Bilimi” adlı kitabında Sürekli Dönüşüm Yasası hakkında konuşuyor. Basitçe söylemek gerekirse, şekilsiz alanın enerjisi sürekli olarak maddi dünyaya akıyor ve biçimleniyor. Bu enerji sınırsız ve tükenmezdir. Eski formlar tükendiğinde evrenin görünmez, gizli enerjisinden yeni formların ortaya çıkmasına yol açarlar. Evrenin enerjisi daima hareket eder ve formun içine ve dışına çıkar. 

Enerji Dönüşümü Yasası
Enerji Dönüşümü Yasası

Bu doğa yasası, bize enerjinin daima bir hareket halinde olduğunu söyler. Bir form alacak, başka bir forma ilerleyecek, ancak her zaman hareket halindeyken hala ayakta durmuyor. Bu kanun, görülen ve görülemeyen her şeyin sürekli değiştiğinin fark edilmesi yoluyla evrene ve bilinçliliğimize ilişkindir. Bu enerjiyi kullanabilir ve onu istediğimiz biçime dönüştürebiliriz, o zaman şu anda bizimle olan enerjinin iyiye odaklanabileceğini anlamalıyız ve çevremizdeki şeyler daha iyi olacak şekilde değişecektir. 

Enerji sürekli bilincimize akıyor, şu anda bu enerjiyi seçtiğimiz her şeye dönüştürüyoruz, şu anda, dikkat odağımızla. Formu olmayan enerji aklımız tarafından şekillendirilmeye uygundur. Bu yasayı öğrenerek değişimin tümü var demektir. İnsanlar “Ben her şeyi olduğu gibi seviyorum” diyor ancak cahiliyetini bu önemli yasaya göre ilan ediyorlar. Görüyor olmalıyız, ya büyüyor ya da ölüyor. Her şey değişiyor. Değişime direnmeyin, direnen kişi o zaman yasaya aykırı davranıp bedel ödeyecektir. 

Bu nedenle Sürekli Enerji, Dayanışma Yasası ile birleştirin . Demek oluyor ki direnen büyümeye karşı direniyor ve bu insanlar geriye gidiyor ve öğrenmeyi, evrenle sürekli gelişmeyi ve büyümeyi engelliyor. Bu yasayı sizin için her zaman iyi ‘nedenlere’ akan biçimsiz şekillendirme yolunda fayda için kullanın. Yaşamınızın her yönünü geliştirmeye devam edin ve değişen zamanlarla sürekli büyüyün.

Daha Fazlası İçin Evrenin Sırları

Instragram sayfamızı takip edin Instagram

[/tm_pb_text][/tm_pb_column][/tm_pb_row][/tm_pb_section]