İlham Alan Eylem Yasası

İlham Alan Eylem Yasası:

Eylem Yasası, yeryüzünde şeyleri göstermemiz için kullanılmalıdır. Düşüncelerimizin hayallerini, duygularını ve sözcüklerini destekleyen eylemlerde bulunmalıyız. Eylem Yasası, bu şeyleri yapmanız ve ne yapmak istediğinize ulaşmak için gerekli eylemleri gerçekleştirmeniz gerektiğini belirtmektedir. Düşünceleriniz ve hayalinizle uyuşan eylemler almadıkça ve başarmak istediklerinize düzenli bir şekilde devam ederseniz, kesinlikle öngörülebilir bir sonuç olmayacaktır. Çoğu insanın başarı peşinde koştuğu eylem yasasıyla burada. Onların korkuları veya tembellikleri olabilir.

Ayrıca, bu yasayı neden ve sonuç yasasıyla ilişkilendirebilirsiniz. Sebep eyleminizdir, harekete geçtiğinizde karşılık gelen bir efekt olacaktır; bu da sizin bildiğiniz ya da sadece Evren etkiyi bilecektir ancak bir etkisi olacaktır. Evrende, özgür irademizle uyuşan eylemler alarak, hayatınıza ne getireceğini bilirsiniz. Öğrenmek isterseniz, öğrenmek için eylem adımlarını uygulayın – kitap okumak, çalışmak vb. Okuyun. Sadece o zaman evren ne için çabaladığınızı bilir.

İlham Alan Eylem Yasası
İlham Alan Eylem Yasası

Bu yasa bizi yaşam hedeflerimizi aktif olarak takip etmeye zorluyor. Kanun, gerçeklerimizin varlığını hayal edemeyeceğimizi savunuyor. Hayatlarımızı iyileştirme ve daha iyi gerçeklikler yaratma konusunda ciddiysek, bunun gerçekleşmesi için somut adımlar atmamız gerekir.

Eylem Yasası, görselleştirme iyidir. Olumlu bir tutum geliştirmek de eşit derecede tavsiye edilir. Ancak, sadece dilekle değil, oraya ulaşmak için gerçek adımlar attığınızda A noktasından B noktasına gidebilirsiniz. Her şeyden önce, harekete motive olmanın aksine, ilham verilmelidir.

Sabahları, Yapılacaklar listesinin yazımından en ufak şey olan harekete geçtiğinizde, hemen geleceğinizi değiştirecek etkileri harekete geçirirsiniz; günden güne art arda takip ederseniz, bir alışkanlık biçimi haline gelebilir ve sonuçlar üstel olacaktır. Ancak eğer başarısız olursanız, ilk hareketi yapmak için, o halde sonuçlar için geleceğin çok fazla olmayacak.

İlham Alan Eylem Yasası, Çekim Yasasının uygulayıcısı olarak da bilinir. Bu iki yasa birbirine sıkı sıkıya bağlıdır ve Inspired Action yasası bize hedeflerimizi aktif olarak takip etmemiz gerektiğini söyler.

Birçok insan, bir amacı görselleştirmenin ve ona karşı olumlu bir tutum geliştirmenin Çekim Yasasını kullanmak için yeterli olacağını düşünmektedir.

İlham Alan Eylem Yasası, istediğiniz şeye doğru ilham verici adımlar atmanız da gerekir. İster büyük ister küçük bir adım olsun, aradığınız ilişkiyi, işi veya gelişmiş bolluğu çekmenize anında yardımcı olur.

Daha Fazlası İçin Evrenin Sırları

Instragram sayfamızı takip edin Instagram