Görelilik Kanunu 

Görelilik Kanunu:

Görelilik Kanunu, Her birey ; bu sınavların ,derslerin ,her birinin içindeki ışığın güçlendirilmesi amacıyla bir dizi sorun ”İNSİYASYON -DERS TESTLERİ” olarak kabul edilecek ve sorunları çözmek için ilerlerken kalplerimize bağlı kalacaktır.Bu yasa aynı zamanda problemlerimizi ,başkalarının sorununa uygun bakış açısıyla karşılaştırmamızı da öğretmektedir.
Durumumuzu ne kadar kötü algıladığımız önemli değil ,her zaman daha kötü durumda olan biri var ,O’nun tüm akrabaları …

Bu görelilik yasasının Manevi ve Metafiziksel yönleri ,fiziksel Dünya’mızda ki her şey yalnızca bir ilişki ile ya da bir şeyle karşılaştırılarak gerçekleştiğini söyler.

Görelilik Kanunu
Görelilik Kanunu

Işık sadece var ; Bizler onu kötüyle karşılaştırırız ,iyi olanı kötüyle ,kötü olanı iyiyle ,Sıcak sadece var olabilir çünku onu soğuk olarak karşılaştırirız.

Görelilik Kanunu, aslında hayatımızdaki her şey onu bir şeylerle kıyaslayana kadar.Hayattaki hiç bir şeyin , durumlara,olaylara verdiğimiz anlam dışında hiçbir anlamı yoktur.

Durumunuza nasıl baktığınız ve bu durum hakkında düşünmeyi, düşündüğünüz düşünce ve bakış açısı sadece…
İyi düşünceler ve enerjilere odaklandığınızda ,size daha iyi şeyler mutlaka gelecektir. ”Kalpten inanmakla ve doğru duygu ,düşünceler içinde Olmakla başlar” Neyi ! Hayatımıza çektiğimiz.
Aynı şekilde durumumuzun ne kadar kötü olduğuna odaklanırsanız ,daha da kötüye çekilirsiniz.

Evrensel Yasa…….

Görelilik Yasası, tek başına bakıldığında şeylerin tarafsızlığıyla ilgilidir. Dolayısıyla, belirli bir kişi, deneyim, duygu veya eylem, başka bir şeye kıyasla ona bakana kadar iyi veya kötü olarak değerlendirilmez.

Örneğin, fakir olduğunuzu düşünebilirsiniz, ama belki de üç zengin amcanız var. Bu yasayı aklınızda tutarak, başınıza gelen her şey hakkında her zaman birden fazla bakış açısı olduğu gerçeğinin farkındasınız. Bu alternatif perspektiflere girmeye çalışmak sizi daha minnettar hale getirebilir ve ayrıca hayatta nerede iyileştirmeler yapabileceğinizi gösterebilir.

Yaşam durumunuzu her zaman başkalarıyla karşılaştırabilirsiniz ve bakış açınıza buna nasıl baktığınıza bağlı olarak ,daha iyi ya da daha kötü görünecektir.Durumunuzu daha da kötü olan birisi ile karşılaştırırsanız; Durum ne olursa olsun ”her zaman birileri kötüleşir ve her zaman birileri daha iyidir”
Ancak manevi bir bakış açısından, etiketleme engellerini kaldırabiliriz ve her şeyi olduğu gibi kabul edebiliriz.

Görelilik Kanunu, Yeni bir Dünya’dan -Eckart Tolle ”siz formda her zaman birinden ,diğerine üstün olacaksınız, başkalarına üstün olacaksınız. Özünde ne kimsenin altında ne de daha üstünsünüz dür. Gerçek öz saygı ve gerçek alçak gönüllülük bundan kaynaklanır. EGO’nun gözünde, benlik saygı ve alçak gönüllülük çelişkilidir,gerçekte onlar aynıdır.

Daha Fazlası İçin Evrenin Sırları

Instragram sayfamızı takip edin Instagram