İlahi Birlik Yasası

İlahi Birlik Yasası:

İlahi Birlik Yasası, her şey her şeye bağlıdır. Düşündüğümüz, diyelim ki, başkaları ve çevremizdeki dünya üzerinde benzer bir etkiye sahip olacağımız ve bunları yapacağımıza inanıyoruz. İnsanlık ve Tanrı’nın hepsi birdir. Her zaman Tanrı’nın gücüne bağlıyız çünkü Tanrı’nın enerjisi bir anda her yerde ve yaşayan ya da maddi olan her şeye nüfuz eder, aynı zamanda Tanrı’nın bilgisi sonsuzdur ve bize hep erişilebilirdir.   Her ruh Tanrı’nın enerjisinin bir parçasıdır. Görülen ve görülmeyen her şey birbirine bağlıdır, birbirlerinden ayrılmaz bir kutsal birlik alanıdır.   Kehanet bilen, matris, saf bilince veya evrensel zihin enerjisine, bazen Yaşam Gücü veya Tanrı olarak da bilinir.   Her şey birer tane. 

İlahi Birlik Yasası
İlahi Birlik Yasası

İlahi Birlik Yasası, bilinirliğini arttırmak, Tanrı hakkındaki bilincimizi ve her şeye bağlı olma bilincimizi artıracaktır. Bu yasayı anlamaya ve anlamaya başlamak bir insan ırkı olarak bizim için önemlidir. Yaptığımız gibi, birbirimiz hakkında düşündüğümüz şeylerin yalnızca iyilik için yapılması gerektiğini göreceğiz. Başkalarındaki iyiyi düşündüğümüzde, sırayla sizdeki iyiyi düşünecekler. Düşüncelerin, hislerin ve eylemlerin iyilik için olması zorunludur, çünkü “ekeceğimizi alacağız”.  Yasaları daha iyi anladığınızda, bunların birbirleriyle nasıl ilişkili olduklarını ve birbirleriyle çakıştığını ve yaşadığımız dünyayı yönettiğini göreceksiniz.

Her şey enerjidir ve enerjiden oluşur. Asgari parçacıklarınız sabit değildir, aslında şu andan itibaren parçacıklar akıyor olabilir: bu sayfa, gökyüzü, yer, en yakın arkadaşınız ve en kötü düşmanınız. Bir başka deyişle, ayrılma yoktur. Hayattan, arkadaşlarınızdan, meslektaşlarınızdan ve şimdiye kadar var olan her varlıktan ayrı olmadığınızı gerçekten biliyorsanız, nasıl davranırdınız? Bunun cevabı şudur: Muhtemelen farklıdır.

İlahi birlik yasası na göre evrende her şey her şeye bağlıdır. Bu yasaya göre evrende her şey birbiriyle kesinlikle bağlantılıdır. Bu yasaya uygun olarak yaşamak için kendinizin çevrenizdeki her şeyin bir parçası olarak düşünmeye çalışın. Hepimiz biriz ve bunun farkındalığı bizi daha güçlü, aynı zamanda daha empatik yapar. Bu yüzden bir kişiye söylemiş olunan bir negatif enerji negatif söylem aslında döner ve size tekrar geri gelir her enerji bir bumerang gibi çalışır.

İlahi Birlik Yasası, Hepimizin tek bir kaynağa bağlı olduğumuz anlamına gelir. Yaptığımız her şey tüm evrenin kolektif bilincini etkiler. Bu yüzden başkalarına katkıda bulunduğumuzda ve bir şekilde hayatlarını iyileştirdiğimizde, bize en büyük sevinci verir.

Daha Fazlası İçin Evrenin Sırları

Instragram sayfamızı takip edin Instagram