Ritim Hukuku 

Ritim Hukuku:

Ritim Hukuku, her şey titreşir ve belli ritimleri sürdürür. Bu ritimler mevsimleri, döngüleri, gelişim evrelerini ve kalıpları belirler. Her döngü, Tanrı’nın Evreninin düzenliliğini yansıtır. “Her şey akar, içten içe akar; her şey onun gelgitlerine, her şeyin yükselip çökmesine, sarkaç salınımının her şeye tezahür etmesine, sağa salınımın ölçüsü sola salınımın ölçüsüdür; ritim telafi eder ” – – Kybalion. Rhythm Yasası, evrendeki enerjinin bir sarkaca benzediğini belirtmektedir. Her ne zaman bir şey sağa salınırsa, o zaman sola doğru sallanmalıdır.

Ritim Hukuku
Ritim Hukuku

Varolan her şey bir dansa, sallanan, akan ve ileri geri sallanan bir dansa dahil olur. Her şey büyüyor ya da ölüyor. Ritim Hukuku, ekonomilerin döngülerinde bile görülebilir, daha sonra düşük bir dönem yüksek bir dönem vardır. Mevsimimiz, mevsimlerin yazdan kışa sürekli bir akış içerdiğini görebilirsiniz. Her şey döngülerden geçiyor, ancak her şeyin ritmi ya da deseni var. Rastgele görünen şey aslında çok düzensizdir. Ritim yasası ekonomimizi, sağlığı, ilişkileri ve maneviyatı da yönetir. Diyelim ki, sağlığınız ve formunuzla en yüksek potansiyele sahip olduğunuzu varsayalım.

Ritim Hukuku, doruk noktasında olduğunuzu anlarsanız, sağlığınız ve zindelik durumunuzun düştüğünü öngörebilirsiniz. Bununla birlikte, “sağlıkta düşüş” ifadesini yanınıza koymak yerine, vücudunuzu dinlendirmek için bir işaret olarak görüyorsunuz. Ardından, kanunen, daha iyi ve daha yüksek bir potansiyel halinde büyümek zorundasınız. Masters, bir döngünün olumsuz kısımlarının üst üste nasıl yükselip çıkmayacağını bilerek, heyecanlı olmamak ya da olumsuz şeylerin bilincine nüfuz etmesine izin vererek bu yasa hakimiyetinin dengede olmasını sağlar. Duyguların sola veya sağa çok fazla salınmasına asla izin vermeyin.

Bazen Sürekli Hareket Yasası

Bazen Sürekli Hareket Yasası olarak adlandırılan Ritim Yasası (şaşırtıcı bir şekilde) harekete odaklanır. Özellikle, her şeyin döngü halinde geldiği gerçeğini ifade eder.

Ritim Hukuku Bunu doğada, örneğin mevsimlerde ve vücudun yaşlanma sürecinde görebilirsiniz. Bununla birlikte, bir kişinin yaşam aşamaları için de eşit derecede geçerlidir ve buna yansıtmak perspektif kazanmanıza yardımcı olur. Bugünün mevsimi iyi olabilir, ancak hiçbir şey kalıcı değildir, bu yüzden sürdüğünüzde sahip olduğunuzdan keyif alın. Alternatif olarak, belki de şu anda döngünün negatif bir bölümünde bulunuyorsunuz, ancak sizi önümüzdeki ay döngülerde başarılı bir şekilde değiştirmeye hazırlayan şey olabilir.

Daha Fazlası İçin Evrenin Sırları

Instragram sayfamızı takip edin Instagram