Tazminat Yasası

Tazminat Yasası: 
Ne ekersen onu biçersin

Ralph Waldo Emerson makalesinde “Tazminat Yasası” için her insanın katkıda bulunduğu durum için benzer bir şekilde karşılık gördüğünü yazmıştır. Ne ekersen onu biçersin Yasası’nın yeniden düzenlenmesidir. Sizin çabalarınız ve katkılarınız için her zaman her ne kadar olursa olsun, az ya da çok az bir bedel ödeyeceğiniz anlamına gelir.

“ Evren her zaman kendini dengelemeye çalışır, aslında bunu talep eder. ”  – Michael Corthell

Değerinizi Artırın:

Bu Yasa, uzun vadede asla sizden daha fazla tazmin edilemeyeceğinizi de söyler. Bugün kazandığınız gelir, geçmişte yaptığınız şey için tazminatınız dır. Tazminatınızı artırmak istiyorsanız, katkınızın değerini arttırmalısınız.

Tazminat Yasası - Ne Ekersen Onu Biçersin..
Tazminat Yasası – Evren Kendisini Dengeler..
Zihnini Başarı ile Doldur:

Ruhsal tavrınız, mutluluk ve tatmin duygularınız da kendi aklınıza koyduğunuz şeylerin sonucudur. Kendi aklınızı başarı, mutluluk ve iyimserlik düşünceleri, vizyonları ve fikirleriyle doldurursanız, günlük faaliyetlerinizdeki olumlu deneyimlerle ödüllendirileceksiniz.

Ödenenden Daha Fazlasını Yapın

Tazminat, Ne ekersen onu biçersin Yasası’nın bir başka sonucu da bazen “Aşırı Kompanzasyon Yasası” olarak adlandırılan şeydir. Bu yasa, büyük bir başarının, her zaman dışarı yansıttıklarından daha fazla değer verme alışkanlığından kaynaklandığını söylüyor. Onlar ödedikleriden daha fazlasını yapıyorlar. Her zaman beklentileri aşmak için fırsatlar arıyorlar. Ve onlar her zaman aşırı telafi edildikleri için, her zaman kendi işverenlerinin ve müşterilerinin saygınlığı ve kişisel başarıları ile birlikte gelen finansal ödüller ile ödüllendiriliyorlar.

Etkileri Sağlayın, Tepkilerin Tadını Çıkarın.

Tazminat Yasası, Yaşamdaki temel sorumluluklarınızdan biri kendinizi ve faaliyetlerinizi Etki Tepki Yasası (ve onun içtihatları) ile hizalayarak, her zaman işe yarayıp yaramadığını bizzat deneyimleyip her zaman işe yaramayan bir yasa olmadığını kabul etmektir. Yapacağınız şey hayatınızda zevk almak istediğiniz sonuçlarla tutarlı olan sebepleri oluşturmaktır. Yaptığınız zaman, arzu ettiğiniz ödülleri fark edeceksiniz.

Aksiyon Çalışmaları
Etki Tepki.......  Tazminat Yasası
Tazminat Yasası -Evren Kendini Dengelemek Zorundadır…..

Tazminat Yasası, İşte bu fikirleri hayata geçirmek için hemen yapabileceğiniz iki şey var.

Öncelikle, ödüllerinizin her zaman hizmetinizle doğrudan doğruya orantılı olacağını hatırlayın. Hizmetlerinizin değerini bugün müşterilerinize nasıl artırabilirsiniz?

İkinci olarak, yaptığınız her şeyde Aşırı Dengeleme Yasasını kullanmak için ekstra yol gitmenin yöntemlerini arayın. Bu, başarının büyük sırrıdır.

Daha Fazlası İçin Evrenin Sırları

Instragram sayfamızı takip edin Instagram