Titreşim Kanunu

Titreşim Kanunu:

Titresim kanunu, evrende var olan, görülen veya görülmeyen herhangi bir şeyin, en saf ve en temel biçiminde parçalanıp analiz edildiği devletler, titreşim frekansı veya kalıp olarak yankılanan ve var olan saf enerjiden veya ışıktan oluşur. Her konuda, düşünce ve duyguların kendi frekansları vardır. Seçtiğimiz düşünce, duygu ve hareketlerin kendi titreşim oranları da vardır. Bu titreşimler, aynı frekansa sahip olanlar ile birlikte rezonans oluşturacaktır. Bir başka deyişle, düşünceleriniz evrenin geri kalanına ayrılmaz bir şekilde bağlıdır. “Beğenir gibi”. İyi düşünceleri seçerken, doğanın daha iyi düşünceleri takip eder ve aynı düşünceyle başkalarıyla titreşimsel bir uyum içinde olursunuz.

Titreşim Kanunu
Titreşim Kanunu

Bilim, açıkça görülen evrendeki her şeyin sonuçta enerji paketlerinden oluştuğunu ortaya koyar; belirli frekanslarda titreşen nicelenmiş birimler. Kuantum fizikçileri, maddenin katı gibi görünmesine rağmen, yüksek güçlü bir mikroskopta baktığınızda en küçük bileşenlerine bölünürse: moleküller, atomlar, nötronlar, elektronlar ve kuantum (ölçülebilen en küçük parçacıklar ), nihai olarak enerjiyle serpilmiş boş bir mekandır. Yani özünde her şey enerji ve boşluktan ibarettir. Sağlam olan her şey, enerjiyi titreştiren titreşim frekansıdır. Bu konuda ilginç bir gerçek, nesnenin yoğunlaşması, titreşimin hızının artmasıdır. Aynı zamanda, bir nesnenin yoğunluğu ne kadar düşükse, titreşimin hızı o kadar düşük olur.

Bizim için düşünce nereden başlıyor. Bilinçli zihniniz belli bir kalitede düşünceler üzerine alışkanlık altında yaşarken, bunlar bilinçaltı zihinde sıkı sıkıya bağlıdır. Bunlar egemen titreşim haline gelir. Bu baskın rezonans, diğer benzer titreşimlerle bir rezonans oluşturur ve hayatınıza onları çeker. Metafiziksel görüşten ötürü bunu düşünürseniz, anlamak daha kolay, tüm evren MADDİDİR. Titreşimleriniz etrafınızdaki her şeyi etkiliyor – çevreniz, çevrenizdeki insanlar ve hayvanlar, cansız nesneler, görünüşte ‘boş’ alan bile ve onlar sizi etkiliyor.

Şu anki hissiniz titreşiminizi belirliyor. Bu duygu, titreşimin bilinçli farkındalığını tanımlamak için kullanılan bir kelimedir. Dolayısıyla, şu an ki hissettiğiniz şey, doğa gibi şeyleri ortaya koyan titreşiminizdir. Olumlu duygular = olumlu durum, olumsuz duygular = olumsuz koşullar.

Rezoans Nedir Resonantia = Akis
Rezonans = Eko, Yankı, Titreşim

Daha Fazlası İçin Evrenin Sırları

Instragram sayfamızı takip edin Instagram