Yantra Nasıl Çalışır Çeşitleri Nelerdir?

Yantra Nasıl Çalışır ve Yantra Çesitleri Nelerdir:

Yantra Nasıl çalışır?
Yantralarda çok basit bir kavram kullanılır: zihniniz Yantranıza konsantre olduğunuzda sakinleşir.
Bu anlamda, yantra kelimenin tam anlamıyla sizi uzaydaki tek bir noktaya odaklamaya zorlar ve böylece akıl serbest bırakılır. Oradan daha yüksek bilinç seviyeleri veya farkındalık ortaya çıkmaya başlar.
Bazı Yantralar son derece güçlü olabilir, çünkü bakışlar meditasyonla birleşince dikkatin devam etmesine yardımcı olabilir.
Bir yantra meditasyonunun daha ileri safhalarında, bir uygulayıcı aydınlanmaya bile erişebilir.

Yantra Türleri ve Yararları?
Bir Yantra, karanlığa ve her türlü olumsuzluklara karşı koruyucu bir kalkan görevi görür. Maddi refah, iktidar, başarı, sevgi, mutluluk, barış ve refahı sağlamada, tatmin edilmek ve sağlıklı olmasını dilemek için çeşitli Yantra türleri vardır. İsteğe göre bu Yantralar buna göre kategorize edilir. Örneğin zenginlik Yantra, iyi sağlık için Yantra, eğitim ve öğrenim için Yantra, iş dünyasında başarı için Yantra, kötülük ve kara büyüyle korunma için Yantra ve manevi ilerleme için Yantra.

Yantra Nasıl Çalışır?
Yantra Nasıl Çalışır?

SRI (Shree) Yantra:
Shree Yantra, her türlü olumsuz titreşimi yok eden son derece güçlü enerjileri bedenlendirir. Bereket, zenginlik ve pozitifliğin daha güçlü titreşimlerini cezbeder. Shree Yantra, kişinin tüm isteklerini yerine getirebilir ve aynı zamanda ruhani bilincini yükseltir.

Lakshmi Yantra:
Yantra Nasıl Çalışır? Olumlu ve sürekli bir para ve zenginlik akışı çekmektedir. Yoksulluğu ortadan kaldırmakta ve borçlarını ortadan kaldırmaktadır.

Kubera Yantra
İş dünyasında veya önde gelen mağazalarda çalışan kişiler için yararlı olan Yantra, kârlı fırsatlar ve iş, mülk ve diğer varlıklarla şans ve zenginlik getirebilir.

Yantra Nasıl Çalışır ve Çeşitleri Nelerdir?

SRI Bhairava Yantra
Zenginlik ve refahı çeken başka bir güçlü Yantra. Bu Yantra ayrıca servetinizi hırsızlık, kayıp, kötü göz ve diğer olumsuz koşullardan korur.

Sağlık İçin Yantra
Mahamrithyunjay Yantra Bu Yantra herhangi bir hastalık bulgusunu ortadan kaldırır ve uzun süredir meditasyon yapan kişiyi korusun. Kişiyi sağlıklı tutar.

Eğitim ve Öğrenim İçin Yantra
Yantra Nasıl Çalışır? Saraswati Yantra Öğrenme Tanrıçasının ilahi enerjilerini canlandıran Saraswati, bu Yantra öğrencilerin becerilerini ve öğrenmelerini sağlamasına yardımcı olur. Konsantrasyonunu, hafıza gücünü ve odağını artırır.

Çocuk Sahibi Olmak İçin Yantra
SRI Santan Gopal yantra, çocuksuz çiftler için çok kullanışlı bir yantra. Bazı kimseler çocuklarından yoksundur ve Energi çalışması yapılan Santan Gopal Yantra ile faydalı olabilir.

Hayagriva Yantra
Muhtemelen yurtdışında veya daha yüksek kurumlarda yüksek öğrenim görmek isteyen öğrenciler için yararlıdır. Bu Yantra, öğrencilere güçlü odaklanma ve yüksek konsantrasyon ile çalışmaya yardımcı olur ve sonuç olarak olağanüstü derecede iyi ve güvenli yüzdeleri gerçekleştirebilir.

Siyah Büyü ve Kötü Büyülere Karşı Koruma İçin Yantra
Kali Yantrası, tüm kötü güçleri yok eder ve hayatına olumlu bir güç çeker

Prathyangira Yantra Bu Yantra, kara büyü, büyü, kıskançlık ve şeytani göz nedeniyle oluşan kötülük etkilerini ortadan kaldırır. Ayrıca, size karşı kötü niyet taşıyan düşmanları da yok eder.

Yantra Nasıl Çalışır? Yukarıda bahsedilen Yantralara ek olarak, daha birçok Yantra vardır. Gezegensel kategori, Navagraha Yantra, Surya Yantra, Ay Yantra, Rahu Yantra, Kethu Yantra, Mars Yantra, Jüpiter Yantra, Mercury Yantra, Venus Yantra ve Saturn Yantra gibi Gezegensel Yantralar’dır. Bu Yantraların gezegenlerine karşılık gelen titreşimleri var. Bu Vedik Yantralar, bir çare olarak hizmet ettiği için “Graha Dosh” nın neden olduğu herhangi bir sıkıntıyı çözmek için kullanılır. Bir de yararlı Yeryüzünün olumlu etkilerini artırmak için bu Yantra’lardan herhangi birini kullanabilir ..

Daha Fazlası İçin Evrenin Sırları

Instragram sayfamızı takip edin Instagram

[/tm_pb_text][/tm_pb_column][/tm_pb_row][/tm_pb_section]