Kader, Gelecek ve Doğum Haritası

Kader, Gelecek ve Doğum Haritası

Kader, Gelecek ve Doğum Haritası

Doğum haritası doğduğumuz anın resminin çekilmiş halidir. Kesinlikle tesadüfi değildir. Doğum anımızdaki gökyüzü kombinleri oldukça önemlidir. Bu gezegenleri hareketleri ve pozisyonları bizim  mevcutta ki özelliklerimizi şekillendirmektedir.

Mucizelerini yarat diye uyanan her insan doğum haritasının mesajını anlamak ister. Böylelikle geçmişini, ailesini, yaşadığı toprakları, geleceğini ve yeteneklerini anlayarak yaşayabilir. Bu anlayış ile birlikte de neden diye sorduğu bir çok sorunun cevabını anlamlı hale getirebilir. Hayatın mesajlarını gökyüzünün dili ile anlayan bir insan için yaşamak eğlenceli ve mutlu hale gelir. Çünkü o insan arktık mucizlerini yarat  tuşunu bulmuş ve kullanıyordur.

Peki bunu nasıl yapacaksınız?

Astroloji çok kadim bir bilgidir. Batı astrolojisi, klasik astroloji, çin astrolojisi, karma astroloji ve vedik- hint astrolojisi gibi bir çok alanı mevcuttur. Bunlardan hangisini tercih edeceğiniz hakkında kısa bir bilgi vermek istiyorum.

Hint astrolojisi oldukça eski ve bilgi birikimi yüksek bir astroloji koludur. Genellikle Vedic – Vedik  astroloji ya da Jyotish isimleri ile de anılır. Hepsi aynı şeydir.

Doğum haritanızı hint astrolojisi ile yorumlatmanızın önemi ise kullanılan bilgilerin eski ve güvenilir olmasıdır. Yıldızlar ve Zodyak sistemine göre doğum haritası hazırlanır. Mucizelerini Yarat mottosu da en az yıldızlar kadar şahane değil midir zaten?

Doğum haritasına zaman zaman horoskop olarak da isimlendirilmektedir. İkisi de aynı anlama gelmektedir. Doğum haritanızın yorumu size Gelecek, Kader ekseninde birçok bilgi verecektir. Doğru bir şekilde yorumlanan doğum haritası kehanetten fazlasıdır. Çünkü gökyüzünün matematiği konuşmaktadır.

Doğum haritanızın yorumlanması sırasında net  ve yalın yorumlar almak çok önemlidir. Çünkü hint astrolojisi kişilik ve karakter analizinizi yapmakla birlikte bunlarında yaratacağı sonuçlar ile ilgili bilgi veridir. Olayların yaratacağı sonuçları önceden bilerek önlem almak en doğrusudur. Astolojide bunun için vardır.

Hint astrolojisini herhangi bir diğer sistem ile karşılaştırmak gerekirse; birçok fark görebilirsiniz. Örneğin; batı astrolojisi Avrupa’da çok sık kullanılmasına rağmen gelecek öngörülerinde çok zorlanmaktadır ve isabetli de değildir. Neden mi? Yıldız kurgusu Tropik Zodyak üzerine çalışır. Bu da evlerin yeri, alanı ve açılarında farklılık göstermesine sebep olur. Hint astrolojisinde ise belirgin yöntemler vardır.

Doğum haritanızın anahtarını bulmak ve hayatınızda mucizeler yaratmak için bize ulaşabilirsiniz.

Daha Fazlası İçin Blog Yazıları

Instragram sayfamızı takip edin Instagram

Vedik Doğum Haritası Analizi İçin Daha Fazla Bilgi

Cevap bırakın