Kova Burcunda Transit

Kova Burcunda Transit

Kova Burcunda Jüpiter Transit (05 Nisan 2021)

Vedik astrolojide, Jüpiter doğal olarak en faydalı gezegen olarak kabul edilir ve ruhaniyet, başarı, kariyer, başarı, refah, iyi şans ve her bireyin talihi ile ilişkilendirilebilir. Önümüzdeki günlerde, Kova burcu Salı Günü 6 Nisan 2021 Eylül ortasına kadar Kova burcunda Jüpiter geçişine tanık olacağız.

Jüpiter, Navagraha (Vedik Astrolojisinde Kullanılan 9 Gezegen) Gezegenler arasında en büyük ve en kıymetli gezegendir. Transit geçişi yaklaşık 13 ay sürer. Bu, Güneş, Ay, Mars, Merkür ve Venüs’ün başka bir geçişine kıyasla oldukça uzun bir süredir. Yani Jüpiter gezegeni yaklaşık bir yıl boyunca bir burçta geçiş yapıyorsa, insan yaşamı üzerinde bir miktar etki yaratacağına inanılır. Jüpiter en faydalı gezegendir ve bilgi, bilgelik, hukuk, Guru, maneviyat, din, felsefe, edebiyat gibi şeyleri temsil eder. Bir kız için Jüpiter aynı zamanda bir kocayı temsil eder. Kova Burcu Zodyak kuşağının on birinci burcudur; dolayısıyla 11. ev ile ilgili kazanç, arzu, umut ve dilek gibi konularda ve enerjiyi ifade eder. Bunun yanı sıra, Kova ayrıca bilimsel düşünceyi ve araştırmayı, toplumu canlandırmayı, daha yüksek hedefleri ve ödülleri temsil eder.

Kova Burcunda Jüpiter Transit (05 Nisan 2021)
Kova Burcunda Jüpiter Transit (05 Nisan 2021)
Koç

Koç Burcu, Jüpiter on birinci evinizden geçecek. Teknik alanla ilgili Koçlar yeni fırsatlarla tanışabilir. Ancak Koç burcu, Nisan ve Mayıs aylarında borsa yatırımlarından kar elde edebilir. Olumlu sonuçlar Koç Burçlarını bekliyor. Ayrıca doğum haritalarında zayıf veya etkilenmiş Jüpiter bulunan Koç Burçları da olumsuz sonuçlar alabilirler. Kariyer gelişimi için umut verici bir zaman olacaktır, bu nedenle alanınızda ilerleme olacak. Bununla birlikte, hükümet sektöründeki Koç Burçları sosyal ve ekonomik meselelerle uğraşmak zorunda kalabilir. Ayrıca oyunculuk ve müzik endüstrisinde kariyer peşinde koşan Koç Burçları, Nisan, Mayıs ve Haziran aylarında iyi vakit geçirebilirler. Kısacası, Jüpiter’in geçişi oyuncular ve müzisyenler için hayırlı sonuçlar getirecek. Finansal olarak sağlığınız için daha fazla harcama yapmanız gerekebilir, borsaya yatırım özellikle Nisan ve Mayıs aylarında iyi getiri sağlayabilir. Geçimlerini sağlamak için kira gelirlerine bağımlı olanlar, transit aşamasında bazı kısıtlamalarla karşılaşabilirler. Paranızı bankada sabit bir yatırımda tutmanız tavsiye edilir. Ancak, ağustos ayındaki yatırımın daha uygun olacağın öngörülmektidir. Bu denemde bekar Koç Burçları hayatlarının aşkıyla tanışabilirler. Sağlık açısından Koç, Jüpiter 11’inci evinden geçtiğinde sağlığınızı koruyacaktır, Nisan ve Mayıs 2021 hariç. Bununla birlikte, yaşlı Koç Burçları  bacak ağrısı, diz ağrısı veya sırt ağrısı çekebilir. Jüpiter 11. evden geçerken ailenizle ilgilenmeniz tavsiye edilir.

Çözüm: Alnınıza zerdeçal tozu veya sandal ağacı karışımı sürmek, Jüpiter’i yatıştırmak için etkili bir çözümdür.

Boğa Burcu

Boğa Buçları için Jüpiter, kariyer ve şöhret 10. evinde geçecek. Kariyer olarak, istediğiniz sonuçları alamayabilirsiniz. Mevcut işinize devam etmeniz ve imajınızı bozabilecek durumlarda sabırlı olmanız, sizi sorunlu durumlara sokabilecek aceleci kararlar vermekten kaçınmanız önerilir. Bununla birlikte, yaşlıların rehberliği kesin kararlar almanıza yardımcı olabilir. Giriş sınavlarına, özellikle devlet işleri için gelenler, olumlu sonuçlar alamayabilir. Finansal olarak zaman, ebeveynlik mülklerinizle ilgili bekleyen işleri tamamlamak için uygundur, bu nedenle tüm önemli finansal kararlar uzman rehberliğinden sonra alınmalıdır. İlişki açısından, kişisel hayatınızdan çok işinize odaklanmış olabileceğiniz için bu geçiş sırasında bazı sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Sağlık açısından, mevsimsel değişiklikler nedeniyle küçük sağlık sorunlarınız olabilir. Dışarıda yemek yemekten kaçınılması tavsiye edilir. Aksi takdirde mide ağrısı yaşayabilirsiniz.

Çözüm: Yaşlılara muz ve tatlı ikram edin.

İkizler burcu

Ay Burcu İkizler için, uluslararası yolculukların, maneviyatın ve şansın dokuzuncu evindeki Jüpiter geçişi, bir kariyer ve iş için harika bir zaman getirecektir. Deneyiminizi yükseltmenize yardımcı olacak yeni fırsatlar büyük olasılıkla önünüze çıkacaktır. Özellikle devlet işleri için rekabetçi sınavlara hazırlanan İkizler bazı olumlu sonuçlar alabilirler; İthalat ve ihracat işiyle ilgili İkizler de yurtdışına seyahat etme ve işlerini genişletme şansı olabilir. Finansal olarak, bu geçiş dönemi hayırlı olacak, çünkü bankacılık ve finans uzmanları borsaya yatırım yaparak iyi karlar elde edecekler. Yeni mülkler alıp satmak sizin için avantajlı olabilir ve uzun vadede kar elde etmenize yardımcı olabilir.

Bekar İkizler Burcu hayatlarının aşklarını bulabilirler ve zaten bir ilişki içinde olan çiftler bu süre zarfında bağlarını güçlendirecekler. Sağlık açısından, bu transit kişi için sağlık sağlayacaktır. Kendinizi korumak için en iyi seçenek olduğu için ev yapımı yemek yemeniz tavsiye edilir.

Çözüm: İster yüzük ister zincir olsun, bir şekilde altın takmak da Jüpiter için güçlü bir çare olarak kabul edilir.

Yengeç

Yengeç Burcu için Jüpiter, okült bilim, ani kazanç / kayıp ve mirasın sekizinci evinden geçecek. Bu dönem Yengece kariyer, finansman ve ilişki anlamında daha fazla güç verecek, ancak size bazı sağlık sorunları yaşatabilir. Kariyerinizde kayda değer ilerleme sağlama şansınız olabilir. İş arayanlar yeni fırsatlarla karşılaşabilir ve geçmiş yatırımlarınız kar elde etmenize yardımcı olabilir. İlişki konusunda bilgili evli Yengeç partnerleriyle iyi vakit geçirmekten keyif alırlar. Ayrıca, Kova burcundaki Jüpiter, kardeşleriniz ve kuzenlerinizle ilişkiler için uygun bir zaman getirir. Mali açıdan, transit süresi bazı sorunlara yol açabilir; bu nedenle, herhangi bir önemli yatırım yapmadan önce yaşlılardan uygun rehberlik görmeniz tavsiye edilir. Geçmiş yatırımlar, Ağustos’tan Eylül’e kadar kâr elde etmenize yardımcı olabilir. Onay almanız muhtemel olduğundan, mülkü veya diğer varlıkları satın almak için bir kredi başvurusunda bulunmanın en iyi zamanı budur. Sağlık açısından bazı sağlık sorunları olabilir ve bu nedenle sağlık uzmanlarının gözetiminde olmalısınız.

Çözüm: Jüpiter zayıf bir konumdaysa veya malefik etki altındaysa kardeşlerinize ve kuzenlerinize destek olmalısınız.

Aslan

Ay Burcu Aslan için, Jüpiter’in yedinci evlilik ve ortaklık evinden geçişi olumlu sonuçlar getirecektir. Kariyer olarak, çalışma alanınızdaki samimi çabalarınız hedefinize kısa sürede ulaşmanıza yardımcı olacaktır. Aslan öğrencileri, Nisan ve Mayıs aylarında eğitimlerini tamamlamak için yurtdışına uçma şansına sahip olacaklardır. Finansal olarak borsaya herhangi bir yatırım yapılması tavsiye edilmez. Önemli bir yatırım yapmak istiyorsanız iki kez düşünmelisiniz. Kişisel yaşamda evli çiftler, iyi bir bağ geliştirmek için tartışmalardan kaçınmayı önerilir. Ancak bağlı ilişkilerdeki olumlu sonuçlar alması muhtemeldir. Sağlık cephesinde, olumlu sonuçlar alması muhtemeldir; Aslan Burcundakiler, tozdan enfeksiyon kapabilecekleri veya düşme nedeniyle yaralanabilecekleri için sağlıklarına uygun şekilde özen göstermeleri tavsiye edilir. Hafif soğuk algınlığı ve ateş olasılığı vardır..

Çözüm: Ayrıca safranı günlük olarak tüketmeli veya deniz, boğaz, alın, kulak memeleri ve dil üzerine uygulamalısınız.

Başak

Ay Burcu Başak için Jüpiter, altıncı borç, rekabet ve düşman evinden geçecek. Bu süre zarfında karışık sonuçlar alacaksınız. Profesyonel olarak, istenen iş fırsatlarını elde edemeyebilecekleri için aceleyle istifalarını vermemelidirler. Uzun vadeli yatırım planlayan Başak Burçları, yalnızca Haziran ve Temmuz aylarını dikkate almalısınız. Kişisel yaşamda, mutlu bir zaman geçirecekler çünkü bu dönem eşinizle tüm geçmiş sorunları bir kenara bırakmanıza yardımcı olabilir. Onlarla ilişkinizi geliştirmenize yardımcı olacak, evliler bu transit sırasında eşleriyle samimi bir ilişki yaşayacaklar. Bekarlar da yakında istenen partnerle tanışabilir. Bu yüzden kararlı bir ilişki içinde olmaya hazır olun. Sağlık açısından, altıncı evdeki Jüpiter geçişi nedeniyle mide ile ilgili sorunlar, soğuk algınlığı veya bağırsakla ilgili sorunlarla karşılaşabilirsiniz.

Çözüm: Zerdeçalın sekiz gün boyunca bir yere sürekli olarak bağışlanması da bu konuda yardımcı olur.

Terazi Burcu

Ve Ay Burcu Terazi, Jüpiter’in Kova burcundaki geçişi eğitim, aşk ve romantizmin beşinci evinde gerçekleşecek. Bu dönem size karışık sonuçlar verecektir. Profesyonel olarak, çok çalışmaya devam etmeleri ve Mayıs ve Haziran aylarında mükemmel fırsatı yakalayabilecekleri için asla pes etmemeleri önerilir, rekabetçi sınavlara giren Terazi öğrencileri başarıya ulaşabilir, pazarlama ve satış alanında faaliyet gösteren olabilir. hedeflere ulaşmak için daha çok seyahat etmek zorundadırlar. Finansal olarak bu, burcundakiler iyi politikalara yatırım yapmaları için uygun bir zamandır. Bu dönem borsa yatırımcılarının finansal kazanç elde etmesine yardımcı olacak ancak karşılığında gereksiz harcama yapmanız konusunda ısrarcı olacaktır. İlişki açısından bakıldığında, Terazi ilişkilerinde karışık bir yüz geçirmek zorunda kalabilecekleri için dikkatli olmalılar. ve ilişkilerinde başa çıkmakta başarısız olabileceğiniz bazı iniş çıkışlarla karşılaşabilirler. Bu yüzden birbirinizin sözünü tutmak çok daha güzel sonuçlar almanıza yardımcı olacaktır. Sağlık açısından, iyi bir uyku çekerek ve uygun bir diyetle sağlığınıza iyi bakmanız tavsiye edilir.

Çözüm: Vishnu Sahasranama Stotram’ı da okumalısınız.

Akrep

Akrep Burcundakiler için Jüpiter, lüks, konfor ve taşınmaz varlıkların dördüncü evinde geçiyor ve bu transit size olumlu sonuçlar verecek. Kariyer olarak bakıldığnda ise eğitim için yurtdışına gitmek için iyi fırsatlar bulabilirler. Profesyoneller işlerde ki Akrepler işlerinde biraz daha fazla güçlükle karşılabilirler ancak, Haziran ve Temmuz aylarında fırsat bulmada başarılı olabilirler. Devlet sınavlarına gelen öğrenciler olumlu sonuçlar alacaklardır. Finansal olarak bu dönem, iyi yatırımlar için fırsatlar yaratacağı için size olumlu sonuçlar verecektir. Aynı zamanda aile şirketine yatırım yapmanız için uygun bir zaman sağlayacak ve bu da önemli kararlar almanıza daha fazla yardımcı olacaktır. Borsa Yatırımcılar haziran ve temmuz aylarında para biriktirmeli ve mükemmel yatırımlar yapmalıdır. Ortaklık işletme sahipleri maksimum kar elde edebilir. İlişkilerde, bekarlar taahhütlere girebilir. Evli çiftler aileyle keyifli vakit geçirebilirler ve bir ilişki içinde olanlar bağlarını daha da güçlendirirler. Ancak dikkat etmelisiniz Sağlık açısından bazı mide problemleriyle karşılaşabilirsiniz. Yaşlıların da bu geçiş sırasında sağlıklarına dikkat etmeleri tavsiye edilir.

Çözüm: Yanınızda sarı bir mendil bulundurmak aynı zamanda Jüpiter’i de sakinleştirir.

Yay Burcu

Yay burcu için, Jüpiter’in geçişi, kısa yolculukların, iletişimin ve kardeşlerin bulunduğu üçüncü evde gerçekleşecek. Profesyonel olarak, öğrencilerin sınavları geçmek için ekstra sıkı çalışma yapması gerekebilir. Çalışanlar, Network ağlarını güçlendirecekleri için kariyerlerini geliştirme fırsatına sahip olacaklar. İşle ilgili amaçlarla da seyahat etmeleri gerekebilir. Mali açıdan, büyük yatırım yapmadan önce yaşlı kişiden uygun rehberliğe yatırım yaparken dikkatli olmalısınız. Bu dönemde borsaya yatırım yapmaktan kaçınılması tavsiye edilir. Kişisel yaşamda bekarlar hayatta aşkı bulacak, evli çiftler bu dönemde Kısa bir gezi planlayabilecek ve ilişki içinde olan çiftler keyifli bir zaman geçirecek ve uygun iletişim ile tüm sorunlarını çözeceklerdir.  Sağlığınıza uygun şekilde bakmanız tavsiye edilir. Çocuklarda boyun ağrısı olabilirken, yetişkinler bacaklarda ağrı ile karşılaşabilir. Düzenli muayenelere gitmeniz ve formda kalmanız önerilir.

Çözüm: Kundali’deki zayıf gezegen Jüpiter’i güçlendirdiği için Jupiter Mantrasını dinleyiniz.

Oğlak burcu

Oğlak Burcundakiler için Jüpiter, ailenin, konuşmanın ve birikmiş servetin ikinci evinde geçiş yapıyor. Bu dönem servetiniz aratacak. Ayrıca iş hayatınızda daha fazla pozitifliğe ulaşabilir ve odaklanarak sizi mutlu bir yaşam sürmeye yönlendirebilirsiniz. Profesyonel olarak işin istenen fırsatları karşılayabilir ve en çok sevdiğiniz alanda çalışma şansı elde edebilirsiniz. Başarılarınızın kilidini Nisan ve Temmuz aylarında, sıkı çalışmanızın bir ödülü olarak açabilirsiniz, bu da kariyerinizin büyümesini artıracaktır. Finansal olarak bu dönem zor olabilir, bu nedenle herhangi bir kredi almaktan kaçınmanız önerilir, aksi takdirde geri ödeme konusunda yetersiz kalabilirsiniz. Bu, yatırım fonlarına yatırım yapmak veya sabit mevduatları tutmak için en iyi zamandır ve size uzun vadeli kazançlar sağlar. İlişkinize zarar vereceği için herhangi bir komplodan uzak durmanız tavsiye edilir. Geçmişte partnerleriyle yanlış anlaşılmalarla karşılaşan aşıklar için, bu tür konularda hastalarla ilgilenmek için en iyi zaman budur. Bu geçiş sırasında aileniz, arkadaşlarınız ve kardeşlerinizle ilgili olarak zihinsel stres yaşamanız mümkün olabilir; bu nedenle herkesle samimi ilişkiler sürdürmeniz tavsiye edilir. Sağlık açısından, küçük sorunlar ve kas ağrıları alabilirler. Düzenli diyet ve egzersiz yapılması tavsiye edilir.

Çözüm: Jüpiter’i mutlu etmek ve zararlı etkileri azaltmak için Shri Rudram, Guru Strotram’ı ezberleyin.

Kova

Kova Burcu için Jüpiter, benliğin ilk evinde geçiş yapmaktadır. Bu geçiş Kovalar için kişilik gelişimindeki büyümeyi artırmalarına yardımcı olacaktır. Ayrıca, hayatınızdaki karmaşık zorluklardan kurtulmanız için sizi şans ve özgüvenle donatacaktır. Kariyer açısından, bu aşama istenen hedefe ulaşmak için birkaç engel oluşturabilir, ancak hedeflerinize olumlu bir şekilde ulaşmanıza yardımcı olabilir. Profesyonel çalışanlar bir promosyon mektubu alabilir veya Nisan ve Temmuz aylarında maaş zammı şeklinde daha iyi haberler alabilirsiniz. Devlet işleri için başvuran öğrencilerin başarıya ulaşması bekleniyor. Finansal olarak, bu süre zarfında gelecekte maddi kayıp yaşayabileceğiniz için önemli yatırımlar yapmamanız tavsiye edilir. Borsa yatırımcıları yeni yatırım yapma fırsatına sahip olacak. Yine de, Yavaş ve istikrarlı bir şekilde, finansal hedeflerinize ulaşabileceksiniz. İlişki açısından, partnerleriniz hakkında bu şekilde kanıtlayabilirsiniz, ancak bu arada partneriniz ilişkinize sevgi katmaya devam edebilir. Bekar Kovalar ve istenen evlenme teklifini Haziran’dan Eylül’e kadar alacaklardır inşallah. Bununla birlikte, gençlerin aktif ve sağlıklı kalması muhtemeldir. Kalp problemleriyle uğraşanlarınız ise yolculuklardan kaçınmak için sağlıklarına dikkat etmeleri konusunda tavsiyeler verir. Bununla birlikte, gençlerin aktif ve sağlıklı kalması muhtemeldir.

Çözüm: Zerdeçal, altın, sarı bez gibi Jüpiter ile ilgili şeyler tapınaklarda bağışlanmalı veya Kovalar tarafından giyilmelidir. Onlar için hayırlı sayılır.

Balık

Balık ve son burcumuz için Jüpiter, yerleşim, harcama ve kurtuluşun 12. evinde geçiyor. Bu nedenle, 12. evdeki Jüpiter yerleşimi, Balıklar üzerinde olumlu bir etkiye sahip olacaktır. Kariyer olarak, Balık Burçları istenen pozisyonu bulmada başarılı olmak için iş arıyorlarsa. İşi değiştirmeyi planlayan kişiler başarıya ulaşacakdır. Rekabetçi sınavlara hazırlanan öğrenciler olumlu sonuçlar alabilirler. İş dünyasında Balıklar ayrıca işi genişletme fırsatı bulacaklar. Finansal olarak, bu dönem size karışık sonuçlar verecektir, çünkü işadamları muhtemelen kar elde edebilirler ve bu da onların ekonomik durumları üzerinde nihai bir kavrayışa sahip olmalarına yardımcı olabilir. Yine de gereksiz harcamalarla karşı karşıya kalabilirler. Bu süre, ödünç para veya takılı kalan parayı almanıza yardımcı olacaktır. Ancak, bu transit sırasında borç veya para vermekten kaçınılması tavsiye edilir. Para harcamalarınız Nisan, Mayıs ve Haziran aylarında fırlayabileceğinden dikkatli olun. Kişisel olarak, ilişkilerdeki Balıklar partnerleriyle bazı yanlış anlaşılmalarla karşılaşabilirler, bu nedenle sevgilinize karşı dürüst olmak ve ilişki sorunlarını yaşlıların yardımıyla çözmeye çalışmak daha iyidir. Evli Balıklar ise, Zihinsel huzurunuzu engelleyebileceği için kayınpederinizle tartışmaktan kaçınmanız önerilir. Çiftler gereksiz harcamalar yüzünden kavga edebilirler. Sağlık açısından yaşlılar ve Balık Burcundaki Kadınlar mide ağrısı çekebilir. Kas ağrısı görülebilir. Enfeksiyon kapma ihtimaliniz olan kalabalık yerlere gitmekten kaçınmanız önerilir.

Çözüm: Perşembe günü oruç tutmanız önerilir.

Vedik Doğum Haritası Analizi İçin Daha Fazla Bilgi

Daha Fazlası İçin Blog Yazıları

Instragram sayfamızı takip edin Instagram

Cevap bırakın