Merkür Retro

Merkür Retro

Merkür Retrosu 19 Haziran 2020 saat 07:58 14 ° Yengeç de başlar ve 12 Temmuz’da 5 ° Yengeç ‘de sona erer.

Merkür Retrosu 19 Haziran 2020
Merkür Retrosu 19 Haziran 2020

17 Haziran 2020 saat 07:58 itibariyle Merkür Yengeç burcunda durağan pozisyona geçeceğinden ve Merkür bir iletişim, ve aynı zamanda kendini ifade etme Gezeni oldğundan Merkürün bu durağan zamanında çevrenizde yardıma ihtiyacı olan canlılara yardım etmeyi unutmayınız.

Merkür bu durağan pozisyonda 19 Haziran 2020’ye kadar kalacak. Bu zamana kadar kolları sıvayın iyilik yapan iyilik bulacaktır. Yardıma ihtiyacı olan bir insanı ya da sokaktaki canları sevindirin. Koruyun, karnını doyurun. 19 Haziran 2020 saat 07:58’de Merkür retro olacak ve Merkür’ün yansıttığı enerji azalacak.

Retro hareketteki Merkür genellikle iletişim ve teknoloji arızaları, sinir kaygısı, seyahat gecikmeleri ve kayıp öğelerdir. Ancak, Haziran 2020’deki Merkür geri dönüşü daha olumlu bir etkiye sahip olacak.

Merkür retrosu (geri dönüşü) 2020, gezegensel bir yön vermez, ancak gökyüzündeki en parlak yıldız Sirius’un etkisi altındadır. Bu, iş başarısı, onur, ünlü ve serveti temsil eder.

Başka bir olumlu etki, bilgelik, basiret ve derin düşünce ile ilişkili bir asteroitten gelir. Bu nedenle rasyonel düşünme, akıllıca öğüt ve dikkat, başarıya ve servete götüren akıllı kararlar vermenize yardımcı olabilir.

Merkür Retrosunun Bizler için Anlamı Nedir ?

Retro olarak Merkür’e geçiş, yaklaşık 24 gün boyunca yılda üç veya dört kez meydana gelen düzenli bir döngüdür. Bu diğer gezegenlerden daha sık olmakla birlikte, Merkür hala zamanın sadece% 19’unu geriye çekmektedir. Bu dışa Jüpiter’den çok daha az, ama Venüs ve Mars’tan daha fazla.

Retro Merkür fazı, retro döngünün sadece bir parçasıdır. Tüm döngü, Merkür’ün aynı dereceler veya retro bölge üzerinde doğrudan, geriye doğru ve tekrar doğru gitmesini içerir. İki doğrudan aşamaya gölge dönemleri denir.

Merkür Retrosu iletişim ve teknoloji arızaları, sinir kaygısı, seyahat gecikmeleri ve kaybolan eşyalar getirir. Bu Merkür Retorsunda ise Merkür için zor bir Merkür-Satürn yönü var. Ayrıca bir şeylerin üzerinde durmayı, geçmişi anımsamayı veya beklenmedik bir şekilde geçmişinizden insanlarla buluşmayı bekleyebilirsiniz. Geri dönüş süresi eski fotoğraf albümlerinde gezinmek için iyi olsa da, genellikle bir faydadan çok bir sıkıntı olarak kabul edilir.

Retro hareketleri Merkür geçişi, düşünceleriniz, iletişiminiz, seyahatleriniz ve elektroniklerinizle zarar verebilir. Kelimelerinize çok dikkat edin ve herhangi bir argümanda veya kışkırtıldığında çok hızlı tepki vermemeye çalışın. Telaşlı tempo karşısında bunalmış hissetmeye başlarsanız biraz zaman ayırın. Gönder düğmesine basmadan önce Facebook’taki ve instagramdaki kısacası tüm sosyal medya da ki tüm e-postalarınızı ve yayınlarınızı iki kez kontrol edin.

İş görüşmeleri akış halinde olacak, bu yüzden sözleşme imzalamaktan kaçının. Bazı önemli ayrıntılar henüz mevcut olmayacak ve diğerleri güvenilmez veya dürüst olmayabilir. Bir yolculuğa çıkacaksanız, aracınızı önceden baktığınızdan emin olun. Karar verme, müzakereler, iletişim ve ulaşım için en riskli zamanlar, geriye dönük ve doğrudan istasyonların her iki tarafında birkaç gündür. Bununla birlikte, retro dönemde hala dikkatli olunmalıdır.

Merkür Retrosu Haziran 2020

Retro faz, Merkür retro döngüsünün sadece bir parçasıdır. Tüm döngü, Merkür’ün aynı dereceler veya retro bölge (5 ° ila 14 ° Yengeç) üzerinde doğrudan, retro ve tekrar doğrudan gitmesini içerir. İki doğrudan faz gölge dönemleri olarak bilinir. Merkür’ün üç aşaması Haziran 2020’yi geriye döndürür:

2 – 18 Haziran – Merkür’den retrograd bölgeye giren Merkür sabit retro (5 ° ila 14 ° Yengeç) kadar ilk gölge aşaması.

18 Haziran – 12 Temmuz – Retro faz, Merkür sabit retrogra Merkür yön istasyonuna (14 ° ila 5 ° Yengeç) kadar sürer.

12-26 Temmuz – İkinci gölge aşaması, Merkür durağandan Merkür retro bölgeden ayrılıncaya kadar sürer (5 ° ila 14 ° Yengeç).

Merkür Retrosu Bölgeye Giriyor

Merkür retrosu bölgeye 2 Haziran 2020 Salı günü 05 ° 29’da girer ′ Yengeç. İlk gölge döneminde, retro aşamada ortaya çıkacak düşünme, iletişim veya ulaşım sorunları hakkında bir fikir edineceksiniz.

Merkür Sabit Retrosu

18 Haziran 2020 Perşembe günü, 14 ° 45 at Yengeçde Merkür durağan gerilemesi. Merkür’ün gezegensel yönü yoktur. Ancak neyse ki, gökyüzündeki en parlak iki yıldızın Haziran 2020’deki Merkür geri dönüşü üzerinde genellikle olumlu bir etkisi vardır. Başka bir olumlu etki, Merkür ile aynı derecede bir asteroitten gelir.

Merkür Retrosu 2020 [Güneş Ateşi]

14 – Asteroid 9, Metis

Sezon 21.Bölüm Alpha Canis Major, Sirius.

14 ♋ 45 – Merkür retrosu

15 – Alpha Carinae, Canopus

Sirius

En güçlü yıldız etkisi üç nedenden ötürü Sirius’tan geliyor. İlk olarak, tüm sabit yıldızların en parlakıdır. İkincisi, Merkür’e daha yakın. Üçüncüsü ve en önemlisi, Merkür Canopus’tan yoksundur, ancak Sirius’u geçmiş durumdadır.

Sabit yıldız Sirius şeref, şöhret, zenginlik, azim, sadakat, bağlılık, tutku ve kızgınlık verir ve yerlileri velayetleri, küratörleri ve vasileri yapar. Ayrıca köpek ısırması tehlikesi de verir.

Merkür Sirius ile konjonktür: Büyük iş başarısı, etkili insanlara yardım edin, Kilise ile ilişkili gereksiz endişeler, bir kaza sonucu fiziksel kusur.

Merkür Retro (Geriye hareketinin) Anlamı

Geriye hareketteki Merkür, daha erken bir yaşamda nasıl düşündüğünüz ve iletişim kurduğunuzla ilgili bir sorun olabileceğini düşündürmektedir. Belki birine kritik yankıları olan kötü bir tavsiye verdiniz. Belki de pahalı hatalar yapmaya yatkınsınız. Belki bir kitap veya gazetedeki biri hakkında iftira niteliğinde materyaller yazdınız veya sözlü olarak alay ettiniz ve insanları istismar ettiniz.

Önceki önemli enkarnasyonun koşulları ne olursa olsun, ruhunuza kazınmış o kötü hatıralarla bu hayata gelirsiniz. Muhtemelen onları hatıra olarak tanımıyorsunuz, ancak déjà vu veya açıklanamayan suçluluk olarak tanıyorsunuz. Geçmişinizle ilgili zorlu olayların tekrarlanan bir teması, özellikle gençken. Amaç, bir zamanlar sizi hayal kırıklığına uğratan düşünce ve iletişim alanlarını mükemmelleştirmektir. İletişim becerileriniz tecrübe ile geliştikçe, karmik borcunuz geri ödenecek ve döner kavşaktan çıkabilirsiniz.

Retro durumunda Merkür, özellikle okuma, yazma ve anlamada öğrenme güçlüğü olarak gösterilebilir. Düşünceleri geri dönen utangaç, sessiz bir kişi olabilirsiniz. Kendiniz için konuşmaktan çekinerek, yaşamdaki birçok fırsatı kaçırabilirsiniz. Kendinizi ifade etmedeki bu zorluk sizi şirkette garip hissettirebilir ve düşük benlik saygısına yol açabilir. Alay veya sözlü taciz yaşayabilir, rahatsız olabilir ve eleştirilebilir veya iftira ve yalanlara kurban gidebilirsiniz. Sözleşmeler de sorunlara neden olabilir ve pek çok şey gibi, yolun ilerisinde de komplikasyonlara yol açabilir.

Merkür Retrosu Boyunca her gün en az bir kez dinlemenizi tavsiye edeceğimiz Mantra ise tabiki (Budha) Merkür Kök (Beej) Gezegen Mantrasıdır, aşağıda link verilmiştir

Daha Fazlası İçin Blog Yazıları

Instragram sayfamızı takip edin Instagram

Vedik Doğum Haritası Analizi İçin Daha Fazla Bilgi

Cevap bırakın