Oğlak Burcunda 2021 Yılının 5 Gezegen Stelyum Burcunuza Ne Getirecek?

Oğlak Burcunda 2021 Yılının 5 Gezegen Stelyum Burcunuza Ne Getirecek?

Ay Burcu Oğlak’da 5 Gezegen Stelyum

Oğlak Burcunda 2021 Yılında Stelyum, Makar Sankranti (Makar Sankranti veya Uttarayan veya Maghi veya kısaca Sankranti, Hindu takviminde Surya’ya (güneş) adanmış bir festival günüdür. Her yıl Güneş’in Oğlak burcuna girdiği gün gözlenir ve bu da Gregoryen takvimine göre Ocak ayına karşılık gelir.) gününde hepimizin bildiği gibi Güneş Oğlak burcuna girecek. Orada Satürn, Jüpiter ve Merkür tarafından karşılanacak ve dört gezegenli bir Stelyum oluşturacak. Biliyorsunuz ki 28 Ocak’ta Venüs Oğlak burcuna geçmişti ve gezegenin ifade ettiği gibi partiye güzellik katacak. Plüton zaten Oğlak burcunda ve Ay, 12 Şubat 2021’de Oğlak burcunda ki bolca gezegene katılıyor.

Oğlak burcunda Stelyum nedir diye mi soruyorsunuz? Bir Stelyum, bir burçtaki üç veya daha fazla gezegenin birleşimidir. Bu fenomenler nadir olduğu için Astrolojide farklı bir öneme sahiptir. Ve bu sefer bir evde 7 gezegen geçiş yapıyor. Bir evde 7 ev sahibi olduğunda neler olabileceğini hayal edin bakalım party zamanı. Herkes mekanın kalabalık olacağı konusunda hemfikir olur ve içeride panik durumları ve kafa karışıklıkları olacaktır.

Benzer şekilde uzayda Merkür, Güneş, Venüs, Jüpiter, Ay, Satürn ve Plüton Oğlak burcunda birleşiyor. Ve Astrolojiye göre, Saptagrah yogayı oluşturacak. Kesinlikle, Oğlak burcunda yedi gezegen buluştuğunda, büyük bir şey geliyor anlamına gelmektedir!

Burada da aynısını tartışıyoruz. Saptagrah Yoga 14 Şubat 2021’e kadar kalacak olsa da etkisi Oğlak burcunun hükümdarı olana kadar kalacak, yani Satürn Oğlak burcundan geçecek. Bu nedenle, Satürn daha sonra Kova burcuna geçeceği için etkisi bireysel düzeyde ve dünya düzeyinde 17 Ocak 2023’e kadar devam edecek.

Jüpiter Satürn Venüs Merkür Güneş Oğlak Evi Stelyum Etkisi
Jüpiter Satürn Venüs Merkür Güneş Oğlak Evi Stelyum Etkisi
Oğlak burcunda Saptagrah Yoga

Yedi gezegenin bir birleşimi olduğunda, şimdiki zamanda bir acil durum olabilir veya önümüzdeki zamanda sorun yaşanılabilir.

Etkili bir kişi, bir danışmanın tavsiyesine uyabilir ve bu daha sonra yanlış olduğunu kanıtlayabilir.

Topluma büyük değişiklikler gelebilir.

Ayrıca, en son 59 yıl önce yani 1962’de görülen bir Goli Yoga yaratır. O sırada Güneş, Satürn, Merkür, Jüpiter, Venüs, Mars ve Ay bir aradaydı ve o da Oğlak burcundaydı.

O zamanlarda da bildiğimiz üzre çok fazla kargaşa vardı ve bu tür durumlar şimdi de öngörülüyor.

1962’de Hint-Çin savaşını unutamayız. Ancak bu sefer, Mars kavuşumda mevcut değil, bu yüzden savaş benzeri bir durum patlak vermeyecektir.

ABD, sonuçları ABD ve diğer müttefik ülkeler tarafından karşılaşılacak olan uluslararası su sınırlarında muhtemelen harekete geçecek. Bu yüzden uluslararası su sınırına dikkat edilmesi gerekmektedir.

Vasıfsız işçiler zorluklarla karşılaşabilir.

Orman yangınıyla ilgili olaylar olabilir. Ayrıca vahşi hayvanlar için zararlı olaylar olabilir.

Altın ve gümüş piyasası bu süre zarfında oldukça değişken olmaya devam edecek.

Seyahat etmenin geleneksel yollarında değişiklikler olabilir.

Bu birleşim devi bize yaklaşırken, bunun hem konakçı Oğlak burcunu hem de diğer Zodyak burçlarını nasıl etkileyeceğini görelim.

Not: Tahminler Vedik astrolojiye dayalıdır, bu nedenle Plüton’un etkisi burada dikkate alınmaz. Ay ayrıca Oğlak burcunda 2,5 gün kalacak, Oğlak burcundaki Güneş, Merkür, Venüs, Jüpiter ve Satürn’e kıyasla etkisi zayıf olacaktır.

 Koç Ay Burcu için 10. Evdeki 5 Gezegen Stelyum’un Etkileri

Koç burcunda, Oğlak burcundaki Satürn ve Jüpiter birleşimi , Venüs ve Güneş ile birlikte sırasıyla merkezde ve güney yönünde bir ‘Raja Yoga’ oluşturacaktır. Bunun sağladığı şey, olumlu bir sonuçtur. Ancak 10. evde oturan Satürn sizi çok yorabilir. Benzer şekilde, Jüpiter zaman zaman yolunuzda engeller oluşturarak sizi daha fazla para harcamaya zorlayabilir.

Öte yandan, 10. evde Güneş’in varlığı, işyerinde bir miktar başarı getirmesi muhtemel olan güçlü bir ‘mesleğin evi’ anlamına gelir. Masaya yeni ve yaratıcı fikirler getirebilir ve hatta kendiniz için belirlediğiniz hedeflere bile ulaşabilirsiniz. Yeterince ısrarcı olurlarsa, iş arayanlar da iş bulmada başarılı olabilirler.

Çocuklarınız için endişelenebileceğiniz zamanlar vardır. Şimdilik borsada uzun vadeli yatırımlardan kaçınmak da önemlidir. Kan basıncı, baş ağrısı, karın ağrısı ile ilgili bazı sorunlar sağlığınızı bozabileceğinden sağlığınıza dikkat etmeniz de önerilir. Eşinizle de bazı küçük tartışmalara girebilirsiniz.

Satürn burcunuzda güçlenebilir, ancak Güneş ve Jüpiter birleşimi gereksiz harcamalara neden olabilir. Venüs ile birleşen Jüpiter, aile üyeleriniz için endişelenmenize neden olabilir. Venüs Satürn birleşimi işyerinde bazı engeller getirebilir, ancak çözülemez hiçbir şey yoktur unutmayınız lütfen. Aslında, Jüpiter sakin kalmanıza ve işinizi bitirmenize yardımcı olabilir.

Boğa Burcu Ay Burcu için 9. Evdeki 5 Gezegen Stelyum’un Etkileri

Yükselen evin efendisi Boğa için Venüs, Satürn ile birlikte ‘Raja Yoga’yı yaratmak için birleşecek. 5. evin yöneticisi Merkür, istihbarat evinin yönetici Güneş ile tanışacak. Bu iki gezegen aynı zamanda uygun sonuçlar getiren bir Raja Yoga yaratacak. Öte yandan, Jüpiter, Nisan ayına kadar size bazı olumsuz sonuçlar getirebilir ve sonrasında durum daha iyi hale gelebilir.

Merkür muhtemelen paranız ve annenizin sağlığı için sizi daha fazla endişelendirecektir. Çocuklar bile eğitimleriyle ilgili bazı sorunlarla karşılaşabilirler, ancak sonunda başarılı olabilirler. Yeni evlenenler veya hamile kalmayı düşünenler, Santan Prapti Yoga olduğu için partnerlerinden istenen yanıtları alabilirler. Ayrıca muazzam faydalar için uyumlanmış Santan Gopal Yantra’yı da bizden edebilirsiniz .

Ayrıca Venüs sayesinde bekleyen işinizden herhangi birini bitirebilirsiniz. Şans evinde oturan Güneş size yeni bir çalışma planı yapmanız için ilham verebilir, ancak Jüpiter’in olumsuz etkilerinin başladığınız her şeyi bitirmeniz için biraz sıkı çalışmanız gerekebilir.

Uzun vadeli yatırım yapmanız için iyi bir zaman olmayabilir. Gizli düşmanlarınızın farkında olmanız da tavsiye edilir. Sağlık cephesinde, baş ağrısı ve karaciğer, böbrek veya diyabetle ilgili sorunlar olasılığı olduğu için sağlığınıza bakmanın zamanı geldiğini düşünüyoruz.

İkizler Ay Burcu için 8. Evdeki 5 Gezegen Stellium’un Etkileri

Yükselenin efendisi olan Merkür, sağlığınıza dikkat etmeniz gerekebileceğini gösteriyor. Merkür 8. evden geçtiği için kişiler bağışıklıklarının yanı sıra güçlerini de kaybedebilirler. 4. ve 8. evin yöneticisinin varlığı, ebeveyn mülkleri söz konusu olduğunda olumlu sonuçlar almanıza yardımcı olacaktır.

Ayrıca, bu mülkler hakkında önemli kararlar verebilir ve bunlarla ilgili bekleyen işleri tamamlayabilirsiniz. Bu süre zarfında kazancınızdan fazlasını harcayabilirsiniz. Çocuklarınız bazı akademik veya sağlıkla ilgili sorunlarla karşılaşabilir ve bu da sizi endişelendirebilir. Hisse senedi piyasaları söz konusu olduğunda herhangi bir olumlu sonuç alma olasılığınız da YOKTUR zaten bu dönemde Borsadan uzak durmalısınız. Bu aynı zamanda kredi başvurusu yapmak için iyi bir zaman olmayabilir.

Profesyonel cephede, mevcut işinizden memnun kalmayabilir ve başka bir iş aramaya başlayabilirsiniz. Patronunuzdan veya yönetiminizden istenen desteği alma olasılığınız da yoktur. Eşinizle bazı tartışmalar öngörülebilirse de, muhtemelen evliliğinizde makul bir zaman geçirmeniz olasıdır. Mahkemeyle ilgili bir mesele size olumsuz bir karar ve sorun getirebilir.

Bu, yakınınızdaki insanlarla birlikte sağlığınıza bakmaya başlamak için iyi bir zaman olabilir. Ayrıca maneviyata da meyilli olabilirsiniz. Evinizin tadilatı size beklenenden daha pahalıya mal olabilir. Eğer bir işadamı iseniz, harcamalar da artabilir.

Yengeç Ay Burcu için 7. Evdeki 5 Gezegen Stelyum’un Etkileri

Yengeç için Güneş, Satürn, Merkür ve Jüpiter 7. evde kavuşum oluşturuyor . Satürn, Venüs ve Merkür Güneş’i zayıflatacak ve bu nedenle ailenizin beklentilerini karşılayamayabilirsiniz. Benzer şekilde ailenizden de istediğiniz desteği alamayabilirsiniz.

Birkaç mali kayıpla karşılaşma olasılığınız vardır ve bu kayıplar sizi endişelendirebilir ve zihinsel sağlığınızı etkileyebilir. Yeni bir ortaklığa girerken de dikkatli olmanız tavsiye edilir. Yeni bir mülk satın alırken de bazı gecikmeler olabilir.

Genel olarak, bu mülklere yatırım yapmak için iyi bir zaman olmayabilir. Bu özellikler nedeniyle ailenizle sorun yaşama ihtimaliniz bile var. Bu dönem, çocuklarınızın eğitimiyle ilgili bazı sorunlarla karşılaşabilecekleri için size bazı endişeler de getirebilir.

Ayrıca evliliğinizde bazı sorunlarla karşılaşmanız muhtemeldir ve salıvermek, pekala uyumun anahtarı olabilir. Bekleyen bazı dini eserler de bu 5 gezegen Stelyumunun bir sonucu olarak sizi rahatsız edecektir. Kısacası, Stelyum muhtemelen size bazı zorlu zamanlar getirecektir.

Aslan Burcu İçin 6. Evdeki 5 Gezegen Stelyum’un Etkileri

Aslan için, yükselenin lordu 6. evde oturacak ve bu da daha odaklanmış ve konsantre kişiler haline dönüşecek. Ayrıca sağlığınıza biraz dikkat etmenin zamanı da olabilir. Jüpiter ve Satürn birlikte mide ağrısı, sırt ve dizle ilgili sorunlar, bağırsak ve hatta kanla ilgili sorunlar gibi sağlık sorunlarını beraberinde getirebilir. Dışarıdan yemek yemekten kaçınmak sizin için bir tavsiye olacaktır.

Profesyonel cephede, işler ve iş için yeni fırsatlar elde etme olasılığınız yüksektir. Ekstra bir iş yükü tahmin edilebilir. Ancak, bu aynı zamanda mali durumunuza da iyileşme getirecektir.

Meslek hayatına gelince, muhtemelen bazı düşmanlar bulacaksın. İş yeriniz veya departmanınız ile de bir değişiklik tahmin edilebilir. Kartlarda da bir transfer olabilir. Altınızda çalışan kişiler, kendilerinden beklediğiniz işi size vermeyebilirler. Bazıları size ihanet edebileceğinden, insanlara körü körüne güvenmemeniz tavsiye edilir. Kendinize fazla güvenmemeniz de tavsiye edilir, aksi takdirde yolunuza çıkan bazı büyük fırsatları kaybedebilirsiniz.

Ayrıca kuzenlerinizin, arkadaşlarınızın veya komşularınızın güvenini kaybetme ihtimaliniz de vardır. Bu muhtemelen sizi rahatsız edecek. Acele bir mülk satın almak için iyi bir zaman olmayabilir. Yeni bir ortaklığa girmeden önce şartları daha iyi anlamanız tavsiye edilir. Aslan dişi muhtemelen bazı aile sorunlarıyla karşı karşıya kalacaktır. Ayrıca bazı gereksiz harcamalara hazırlıklı olmanız da gerekebilir.

Başak Ay Burcu için 5. Evdeki 5 Gezegen Stelyum’un Etkileri

Başak için Merkür, Venüs, Jüpiter, Satürn ve Güneş 5. evde kavuşum oluşturuyor . 5. evdeki güçlü bir Merkür, sağlığınız için daha iyi bir dönemin göstergesidir. Herhangi bir büyük sağlık sorunuyla karşılaşmanız olası değildir. Ayrıca yeni bir şey deneme fırsatı da elde edebilirsiniz, ancak 12. evin lordu Güneş Satürn ile ilişkilidir, bu da konsantrasyonunuzu bozabilir ve sizi bu fırsatlardan uzaklaştırabilir.

Aile ile ilgili veya mali gerilim olasılıkları vardır. Ayrıca yeni bir projeye başlamayı da planlayabilirsiniz, ancak bitirmeyi zor bulabilirsiniz. Borsadan almış olabileceğiniz finansal kazançlardan yatırım yapmak için iyi bir zaman olmayabilir.

Bu dönemde çocuğunuz için endişelenebilirsiniz. Öğrencilerin olumlu sonuçlar alması muhtemeldir. Ancak, onlardan memnun kalmayabilirler. Bir ilişki içinde olanlar, ilişkide bir miktar güvensizlik hissederken, bazı iniş çıkışlar yaşayabilirler. Evli olanların da gereksiz çatışmalardan kaçınmaları tavsiye edilir.

İşadamlarının bu süre zarfında daha fazla sorunla karşılaşması muhtemeldir. Bununla birlikte, yıl içinde bazı fırsatlar elde etme olasılığınız yüksektir. Bu süre zarfında, işinizde ve işinizde istikrara kavuşmanız muhtemeldir. Bu aynı zamanda mali durumunuza da yol açabilir. Genel olarak, bu Stelyum muhtemelen size iyi zamanlar getirecek.

Terazi Ay Burcu için 4. Evdeki 5 Gezegen Stelyum’un Etkileri

Satürn ile Venüs ve Jüpiter ile Merkür bir Raja Yoga oluşturuyor. Bununla birlikte, Güneş’in size biraz zihinsel stres vermesi muhtemeldir. Benzer şekilde, 4. Evdeki Satürn’ün zihinsel huzurunuzu bozması muhtemeldir ve bazı sağlık sorunları yaratabilir lütfen dikkatli olun size vermis olduğumuz arınma rituellerini de eksiksiz devam edin.

Satürn ayrıca hayatınıza yeni düşmanlar da getirebilir. Körü körüne inancı olan insanlara güvenmemeniz tavsiye edilir. Bu aynı zamanda uzun vadeli yatırımlar yapmanız için iyi bir zaman değil. Küçük bir kar elde etme olasılığınız olsa da, harcamalar bunu gölgede bırakabilir. Bu, banka bakiyenizi bozabilir.

Bir SRI Yantra’ya edinerek ki yok ise Lakshmi’yi yatıştırabilir ve bol bol zenginlik kazanabilirsiniz .

Bu süre zarfında çok çalıştığınızı hissedebilirsiniz, ancak sonuçlar tam olarak orada değildir. Ancak, sahip olduğunuz mülkler söz konusu olduğunda kar şansı vardır. Bazı sıkı çalışmalar olmasa da, öğrencilere muhtemelen iyi fırsatlar sunulacaktır. Anne baban için de endişelenebilirsin, ama görünüşe göre onlardan bir miktar sevgi alacaksın.

Sağlık cephesinde, şeker ve tansiyon sorunlarınız olabilir. Kadınlar jinekolojik sorunlar yaşayabilir. Terazi burcu kadın için de aile ile ilgili bazı sorunlar öngörülebilir. Çalışanlar bu baskıyla başa çıkmakta zorlanabilir. Yaptığınız iş büyük olasılıkla sizi başarıya götürecek, ancak harcamalarınıza göz kulak olmanız gerekebilir.

Akrep Burcu İçin 3. Evdeki 5 Gezegen Stelyum’un Etkileri

Bu Stelyum muhtemelen size kaliteli bir aile zamanı getirecek. Öte yandan, bir sorunla karşılaşma veya istenmeyen bir anlaşmazlığı davet etme olasılığınız olduğu için, bekleyen belgelere gereken dikkati vermeniz önerilir. Bu, borsaya para yatırmanız için iyi bir zaman olmayabilir.

Bazı yoğun geziler öngörülebilir ve bu zamanlarda yaptığınız seyahatler nedeniyle kendinizi biraz yorgun hissedebilirsiniz. Ayrıca bu gezilere daha fazla para harcama ihtimaliniz de var. Bazı iş gezilerinin de olması muhtemeldir. Borsayla birlikte, uzun vadeli yatırımlardan kaçınmanız da tavsiye edilir.

Çocuklarınızın sağlığı hakkında da endişelenebilirsiniz. Sağlığınıza gelince, diyabet, saç dökülmesi veya tansiyon ile ilgili sorunlarla yüzleşmeniz gerekebilir. Yakın akrabalarınızın da bazı sağlık sorunları ile karşılaşması muhtemeldir. Bekârların birinden bir teklif alıp kabul etmesi muhtemeldir.

Yurtdışında okumak isteyenler bir miktar başarı yaşayabilir. Yılın ilerleyen dönemlerinde yatırımlarınız size kar da getirebilir. Ev sahibiniz veya kiracılarınızla da bazı tartışmalarınız olabilir. Cep telefonu veya dizüstü bilgisayar gibi elektrikli aletlerinizin çalınma ihtimali de vardır ve bu nedenle bunlara bakmanız tavsiye edilir veya bunlara biraz para harcamanız gerekebilir.

Yay Ay Burcu için 2. Evdeki 5 Gezegen Stelyum’un Etkileri

Yay, Sade Sati’nin 3. aşamasından geçiyor. Bu Stelyum muhtemelen size hem iyi hem de kötü sonuçlar getirecektir. Ailenizin sürekli desteğiyle, onlar için de endişelenmeniz muhtemeldir. Ancak aynı zamanda kendinize daha çok güvenebilirsiniz. Çok çalışmaya devam ederseniz, başarı köşede olabilir.

Uzun vadeli yatırımlara yatırım yapmanın zamanı olmayabilir. Ayrıca bankayla ilgili konulara yeterince dikkat etmeniz önerilir, hatta bazı yasal işlemlerle karşılaşabilirsiniz. Ancak, ebeveyn mülkiyeti anlaşmazlıkları için bir çözüm bulmanız olasıdır. Dördüncü eviniz Satürn’den bir görünüm altında olduğundan, anneniz bazı sağlık sorunları ile karşılaşabilir.

Dilerseniz küçük yatırımlar yapabilirsiniz. Ancak, beklenen sonuçları alamayabilirsiniz. Yurtdışında okumak isteyen öğrenciler, çok çalışırlarsa başarılı olabilirler. Aynı şey çalışan profesyoneller için de geçerlidir. Yıl sonuna kadar Jüpiter sayesinde çok şey kazanabilirsiniz. Ayrıca bazı boyun ağrısı, baş ağrısı veya dişlerdeki ağrı sizi rahatsız edebileceğinden sağlığınıza dikkat etmeniz önerilir.

Evli çiftlerin uyumlu ilişkilerle iyi vakit geçirmesi muhtemeldir. Bununla birlikte, yine de bazı tartışmalar olabilir ve bunlar için sorumlulukların da artması muhtemeldir. İşinizde, sıkı çalışmanızın sizi desteklemesiyle başarıya ulaşmanız muhtemeldir. Bunun için ilgi odağı olabilirsiniz ve bu muhtemelen size daha fazla ilham verecektir. Küçük kardeşleriniz için endişeli hissedebilir ve büyüklerle tartışmaktan kaçınmanız gerekebilir.

Oğlak Burcu için 1. Evdeki 5 Gezegen Stelyum’un Etkileri

Sade Sati’nin ikinci aşamasından geçiyorsunuz. Yükselen  Burcunuz Lagna’nızdaki Satürn’ün varlığı, yeni keşfedilen içsel güçle yeni şeyler denemeniz için size ilham verebilir. Bazı beklenmedik harcamalar önünüze gelse bile, muhtemelen iyi bir mali durumunuz vardır. Bu masraflar ailenizle ilgili olabilir. Çocuklarınızla kaliteli zaman geçirmek için küçük veya uzun gezilere de gidebilirsiniz. Bununla birlikte, onlarla kaliteli zaman geçirme çabalarınıza rağmen, yalnız olduğunuzu düşünebilirsiniz. Bu, yakın akrabalarınıza olan güveninizi kaybetmenize neden olabilir.

Mülkiyetle ilgili konuların bu süre zarfında çözülmesi olası değildir. Çocuklarınızla tartışma olasılıkları var. Bu, kardeşlerinizle ilişkilerinizi bozmak için iyi bir zaman olmayabilir. İlişki arayanlar yeni biriyle tanışabilir. Ancak, sizin için doğru kişi olmama ihtimali vardır. Bir ilişkide dikkatli olmazsan aldatılabilirsiniz.

Sağlığınıza gelince, tiroid, düşük tansiyon veya saç dökülmesi problemleriyle karşılaşabilirsiniz. Bununla birlikte, yılın ikinci yarısında sağlık sorunlarınızı kontrol edebilirsiniz. Başvurabileceğiniz krediler muhtemelen onaylanacaktır, ancak bu ev kredisi almanız için iyi bir zaman olmayabilir. Mülkiyetle ilgili ve sağlıkla ilgili sorunların uzun süre hata yapması muhtemeldir. Evli çiftler muhtemelen evlilik hayatlarında sevgi ve uyumun mutluluğunu hissederler.

Kendinize aşırı güvenmekten kaçınmanız gerekebilir çünkü kibiriniz size bazı sorunlar getirebilir. Bu Stelyum’un çalışan profesyoneller için iyi zamanlar getirmesi muhtemeldir. Bununla birlikte, eldeki görevleri tamamlarken bile zorlanmaları muhtemeldir. Yine de büyük bir zorluğa girme ihtimaliniz yok gibi görünüyor. Onlardan istediğiniz yanıtları alamayabileceğiniz için, bazı arkadaşlarınızdan uzak durmanız olasıdır.

Kova Ay Burcu için 12. Evdeki 5 Gezegen Stelyum’un Etkileri

Kova burcu kişileri Sade Sati’nin ilk aşamasındadır. Bu dönemin size biraz zihinsel stres getirmesi muhtemeldir. Bu süre zarfında, para meselesi söz konusu olduğunda harcamalarınızı kontrol etmekte zorlanabilirsiniz. Ayrıca aileniz için endişelenmeniz de muhtemeldir. Tüm bunların yanı sıra, sağlığınıza da uygun şekilde bakmanız gerekebilir. Gözler, omuzlar ve dişler ile ilgili problem olasılığı vardır.

Yılın ilerleyen saatlerinde Jüpiter Transit sayesinde bu sorunlardan kurtulabilirsiniz. Stelyum’un size yatırımlar için harika bir zaman getirmesi pek olası değil. Yurt dışına seyahat etmek isteyenler bazı zorluklarla karşılaşabilirler. Bazı başarılar sonunda yeterince ısrarla önünüze gelebilir. Öğrenciler, eğitim akışlarını seçerken muhtemelen zor bulacaklardır. Kova burcunun da bu süre zarfında zor kazandıkları parayla ilgilenmeleri tavsiye edilir.

Evli çiftler, ilişkilerindeki bazı küçük farklılıklara rağmen iyi vakit geçirme eğilimindedir. İstediğiniz fiyatı alamayabileceğiniz için bu bir mülkü satmak için iyi bir zaman olmayabilir. Şansınız muhtemelen yılın başında sizden kaçacaktır, ancak zorlu zamanlar muhtemelen yıl geçtikçe azalacaktır.

Çalışan profesyonellerin bu Stelyumun bir sonucu olarak herhangi bir büyük sorunla karşılaşması olası değildir, ancak işlerinin sahipleri bazı sıkıntılı dönemlerle karşılaşabilirler. Bir işletme sahibi olarak, mevcut işletmeyi kapatıp yeniden başlamayı bile düşünebilirsiniz. İşletmenizde büyük değişiklikler de öngörülüyor. Ayrıca sosyal faaliyetlerde bulunmanız muhtemeldir.

Shani Grah Shanti Puja ile Sade Sati’nin zararlı etkilerini azaltabilirsiniz.

Balık Ayı Burcu için 11. Evdeki 5 Gezegen Stelyum’un Etkileri

Stelyum sırasında, 1. eviniz Satürn’den etkilenir ve bu size biraz zihinsel stres getirebilir. İkili zihin nedeniyle önemli kararlar vermekte zorlanabilirsiniz. Sağlıkla ilgili bazı sorunlar da yolunuza çıkabilir. İstenilen bazı işler ertelenebilir. Bu zamanlarda, imzanızı belgelere atmadan önce dikkatli olmanız tavsiye edilir.

Bunlar aynı zamanda yeni şeyler denemek için iyi bir zaman olmayabilir. Elektrikli aletlerinizle ilgili bazı sorunlar, özellikle üzerinde çalışırken sizi hayal kırıklığına uğratabilir. Tüm engellere rağmen işinizi bitirmeniz muhtemeldir. Çevrimiçi bir işle uğraşanlar, gezegenler sizin için uygun olmaya çalıştığından sevinebilirler.

Öğrenciler için, bazı güzel zamanlar kendilerine geliyor olabilir. Evet, gezegenlerden destek alıyorsunuz ama sıkı çalışmanın alternatifi yok. Fikir farklılıklarına rağmen, arkadaşınızın güvenini kazanma olasılığınız yüksektir. İlişkileri olduğu gibi sürdürmek için sözlerinizi kontrol etmeniz önerilir. Bu dönemde küçük bir yolculuk yapma şansı var, ancak yurtdışını düşünüyorsanız, bu tam zamanı olmayabilir.

Mide ağrısı, diyabet veya zihinsel stres gibi bazı sağlık sorunları öngörülebilir. Evli çiftler muhtemelen iyi bir evlilik yaşarlar. Bekârların da evlilik teklifi almaları muhtemeldir. Bir mülk veya ev satın almayı düşünüyorsanız, bu iyi bir zaman olmayabilir. Yönetimin size biraz baskı yapması muhtemel olduğundan, çalışan profesyonellerin çok çalışması gerekebilir. Bu zamanlarda yeni bir işe de başlayabilirsiniz.

Vedik Doğum Haritası Analizi İçin Daha Fazla Bilgi

Daha Fazlası İçin Blog Yazıları

Instragram sayfamızı takip edin Instagram

Cevap bırakın