Satürn Sade Sati

Satürn Sade Sati

Satürn, vicdanımızı gözetleyen eşsiz bir gök cismidir. Kötülere zarar verdiği, iyilik yapanlara yardım ettiği söylenir. Shani Sati, birçok astroloji inananının korktuğu bir fenomendir. Kesin olarak alındığında, bir kişinin hayatını mahvedebilir ve önlerine birçok zorluk ve engel getirebilir.

Satürn herhangi bir bireyi desteklemez eşşiz bir adaleti vardır, bunun yerine bir kişinin geçmiş yaşamlarındaki eylemlerine, liyakatlerine ve kusurlarına dayanarak yargıda bulunur. Kişi alçakgönüllü, pozitif ve iyi niyetliyse, o bireysel şöhreti, serveti ve en çılgın rüyalarında asla beklemedikleri diğer her şeyi getirmek için elinden gelen her şeyi yapar. Yani evet, gök cismi hayatınızda bir rol oynuyor….

Sade Sati nedir?

Sade Sati dönemi, Satürn’ün üç burçtan geçtiği ve geçtiği 7.5 yıllık dönemdir. Sade Sati’nin başlangıcı, karması kötü olanlarda mali sıkıntılar yaşayarak işaretlenir. Daha sonra, kişi depresyona girer ve yavaş yavaş ilişkiler ve aile üyeleriyle ilgili sorunlarla yüzleşir. Gördüğünüz gibi, zaman geçtikçe negatif sarmal aşağı inmeye devam eder. Ve etkilerini durdurmanın veya azaltmanın tek yolu, birkaç ev çaışması yapmaktır. 

Satürn Sade Sati
Satürn Sade Sati

İnsanlar, getirdiği kıyamet ve çöküş nedeniyle Satürn Gezeninden korkarlar, ancak unutulmaması gereken önemli şey, gök cismi kimseye karşı önyargılı değildir. Bununla birlikte, iyi bir karaktere ve temiz bir yaşam tarzına sahip olan kişiler için Satürn, onları olağanüstü güçler verebilir ve onlara istedikleri her şeyi verebilir. Ana çıkarım, Satürn’ün 2,5 yıl boyunca aynı burçta kalması ve bir sonrakine geçmesidir. Bu, önceki ve sonraki işaretlerini etkiler. Örneğin, eğer Satürn 2.5 yıldır Yay burcundaysa, bir önceki burcu olan Akrep’in Sade Sati’nin üçüncü aşamasından geçmesi beklenirken, Yay ikinci aşamaya geçecektir ve Oğlak burcu (sonraki burç) gidecektir.

Saturn Sade Sati Sizi Nasıl Etkiler?

Satürn, doğum haritanızın Ay’ın on ikinci, birinci veya ikinci evinde olduğu söylenirse hayatınızı etkileyecektir. Sade Sati’nin 7,5 yıllık transit geçişi, her biri 2,5 yıllık üç aşamaya bölünmüştür. Yaşamında Satürn’ün etkisi olan bir birey, bu üç aşamadan geçmek zorundadır ve ikinci aşamanın en zorlu veya en zorlayıcı olduğuna inanılır. Zorlama derken, bu, karakterinizi kontrol eden ve tutarlı olup olmadığınızı gözlemleyen testler ve denemelerden geçtiğiniz bir dönemdir. Hayatın size zorlukları atma ve yerinizde durup durmadığınızı veya kaçıp uzaklaşmadığınızı fark etmenin bir yolu.

Satürn *Shani Sade Sati ile Mücadele Edebileceğiniz Çözümler

Shani Sade Sati’nin etkisi altındaysanız ve hayatınızda bazı zorluklar veya zorluklar yaşıyorsanız, sade satinin etkilerini ortadan kaldırmak için deneyebileceğiniz:

1. Hanuman Chalisa Mantrasını Tekrar Edin

Hanuman’ı memnun edebilmenin yolu mantrasını terkrar ederek Shani Sade Sati’nin etkilerini azaltabilirsiniz. Ona dua edin ve her Salı ve Cumartesi günleri Hanuman Chalisa’yı söyleyin. Neden Hanuman diye soracaksınız biliyorum ancak Satürnün Yöneticisi Hanumandır ve Hanuman Satürn’ü Kuyruğuyla Kontrol Eder…

Hanuman Chalisa Mantra
2. Cumartesi günleri bağış yapın

Yoksullara biraz siyah, kıyafet bağışlamak veya hardal yağı sunmak, Sani Sade Sati’yi etkilemek için iyi bir yoldur. Bunu her Cumartesi yapın çünkü daha fazla bağış yapmak iyi karmaya yaratır. Yine de sonuçları göstermek zaman alacaktır, ancak iyi haber şu ki, bu iyi bir başlangıçtır.

3. İhtiyaç Sahiplerine Yiyecek Verin

Cumartesi günleri siyah bir köpeğe yemek vermek veya muhtaç ve fakirlere vejetaryen yemekler vermek, Shani Sade Sati’nin etkileriyle baş etmenin başka bir iyi yoludur. Fakirlere yiyecek vermek söz konusu olduğunda cömert olmaya ve cimri olmamaya çalışın. Örneğin, ev yapımı bir yemek yapmak ve bağış yapmak, bir restorandan alışveriş yapıp bir paket içinde teslim etmekten çok iyi olacaktır. Çünkü bu, kolay yoldan çıkmak yerine biri için iyi bir şey yapma çabasına girdiğiniz anlamına gelir.

4. Alkol İçmeyin

Alkol sadece sağlığınız için kötü değil, aynı zamanda Shani Dev’i de kızdırır. Olumlu sonuçlar almak için içmekten kaçının, temiz beslenin, sağlıklı ve disiplinli bir yaşam tarzı sürün. Özellikle cumartesi ve salı günleri alkol ve mümkünse sigara içmekten kaçının. Aksi takdirde, kötü şansla daha da uğrayabilisiniz. Ve uyuşturucular, kesinlikle uyuşturuculara HAYIR çünkü bu sadece sağlığınız için değil aynı zamanda karmanız için de kötüdür.

5. Siyah At Nalı

Yapaniliyorsanız … Evinizin önüne veya girişine siyah bir at nalı koymak, Shani Sade Sati’nin etkilerini azaltmak için en eski çarelerden biri olduğu söyleniyor. Ayrıca orta parmağınıza siyah bir at nalı yüzüğü takabilirsiniz.. en azından sade shani döneminde

6. Diğer Mantraları Zikredin

Hanuman Chali’nin yanı sıra, Shani Mantra (Om Sham Shanicharaya Namah), Mahamritunjay Mantra ve Jaap gibi diğer Enerji Frekansları mantraları söyleyerek Satürn Sade Sati’i yatıştırabilirsiniz.

7. Cumartesileri Siyah Giyin

Cumartesi günleri ne olursa olsun siyah giyin. Cumartesi günleri siyah deri ürünler, giysiler….

Bu kadar! İpuçlarımızı uygulamaya başladığınızda anında hiçbir sonuç görmeyeceğinizi unutmayın. Lütfen biraz zaman vermeniz ve sabırlı olmanız gerekecek. Yapabileceğiniz en iyi şey, yaşam tarzınızı değiştirmeye odaklanmak, kötü alışkanlıkları ortadan kaldırmak ve tutarlı kalmaktır. Karakteriniz ve bağlılığınız, yeni şeyler denemenin bazı geçici önlemleri veya aşamaları değil, Shani Dev’i etkileyecek ve kötü etkileri azaltacak olan şeydir. Bunu yapın ve geleceğinizin daha iyi ya da en azından doğru yönde değişeceğine inanıyorum…

Vedik Doğum Haritası Analizi İçin Daha Fazla Bilgi

Daha Fazlası İçin Blog Yazıları

Instragram sayfamızı takip edin Instagram

Cevap bırakın