Venus Retro

Venus Retro

Venus Retro Eşinizle şu anda 7/24 uğraşıyorsanız, Venüs retrosu – romantik ilişkilerimizi etkilediği düşünülen bir zaman – 13 Mayıs’tan 25 Haziran’a kadar devam etmesi belki de ironiktir. . İşte bilmeniz gerekenler.

Bugün, dünya sadece birkaç ay önce olduğundan çok farklı görünüyor. Zamanımızın çoğunu evde geçirerek, dünyamız çok daha küçük hale geldi – daha az insanla tanışıyoruz ve hem romantik hem de platonik ilişkilerimiz anlaşılır bir şekilde değişiyor.

Venüs Retrosunun arkasındaki bilim nedir….

Daha hızlı yörüngesi nedeniyle yılda üç kez meydana gelen Merkür retrosu, çok dikkat çekerken, sadece 18 ayda bir gerçekleşen Venüs retrosu daha az aşina olabilirsiniz. Peki, geriye dönük bir gezegen hakkında konuştuğumuzda gerçekte ne oluyor? Dünya’nın bakış açısına göre bazen diğer gezegenler geriye doğru hareket ediyor gibi görünür. Normalde, gezegenler geceleri yıldızların arka planında bir şekilde hareket ederler. Bununla birlikte, düzenli olarak, hareket değişir ve yıldızların arka planına karşı ters yönde hareket ederler – buna retro hareketi diyoruz.

Dünya ve Venüs yörüngelerinde güneşin aynı tarafındayken Venüs gökyüzünde bir yöne doğru hareket ediyor gibi görünüyor.  Venüs Dünya’yı iç yörüngesinde ele geçirirken, Venüs’ün yönünü değiştirmiş ve geriye doğru gitmiş gibi görünür. Başka bir deyişle, retro OPTİK bir yanılsamadır.

Venüs Retrosu sizin için ne anlama geliyor?

Venus Retro Bugün, 13 Mayıs’ta Venüs, İkizler burcunda doğrudan evresine başladığı 25 Haziran’da İkizler’de gerilemeye başlayacak.  Bu transit sırasında, özellikle 06/03 tarihinde, Venüs Yıldız Noktası olarak da bilinen  Güneş – Venus te gerçekleşecek.  Etkinlikte, arzu gezegeni Sabah Yıldızı olarak sunulacak.

 İkizler’deki Retro Venüs, sevdiklerinizle ve yakın çevredeki insanlarla etkileşimde biraz karışıklık yaratabilir; Girişim oluşturmanın yanı sıra, fikirlerinizi geliştirme sürecinde olabilirsiniz.

Venus Retro Venüs’ün ikizler’deki retrogradasyonundan faydalanmak, kendinizi yeni bir kariyer veya meslek hakkında sorgulamak da mümkündür; eğitim, seyahat ve yeni deneyimlere yatırım; ve başkalarını amacınıza eşlik etmeye ikna eden tasarım stratejileri arasında olabilir.  

İkizler’deki Venüs retrosunun üçüncü tarafların kişilerin (ve kendi) sırlarını ortaya çıkarabildiğini unutmayın; ve mevcut seçeneklerin çeşitliliği nedeniyle anında karar almayı engellemek içindir

Bilim lojistiği açıklarken, astroloji bu zamanın günlük hayatınızı nasıl renklendirebileceğine dair bir fikir verebilir. Venüs retrosunun ilişkilerimiz üzerinde geniş kapsamlı bir etkisi olabilir. Venüs yörüngesinde geriye doğru hareket ediyor gibi göründüğünde, Venüs’ün tüm nitelikleri yavaşlar ve içe doğru yönlendirilir. Venüs, aşk hayatınızı ve nasıl sosyalleştiğinizi temsil eder; bu yüzden bu gerileme sırasında hayatınızdaki bu alanlar daha az netleşebilir.

Düşünme zamanı……………

Sonuçta, Venüs retro kendinize odaklanmak için fırsatlı bir an sağlar – mükemmel, çoğumuzun şu anda daha fazla boş zamanımız olduğunu düşünüyoruz. Venüs geriye dönüşüne olumlu dönüşüm için bir fırsat olarak bakın. Size tam potansiyelinize ulaşmanızı engelleyen davranışları ve güvensizlikleri düzeltmek için bir şans verecektir. Arkadaşlık hayatınızdan memnun değilseniz, daha iyi ortaklar çekmek için kendi kendine güven duymanız gerekebilir.”

Venus Retro üzerinde çalıştığınız yaratıcı arayışlar da dahil olmak üzere hangi kişisel hedeflere ulaşmak istediğinizi düşünmek için bu dönemi kullanın. Venüs de sanatla bağlantılı olduğundan, eski projelere yeniden bakmak ya da bir sonraki projenizle hangi yöne gitmek istediğinizi düşünmek için bu zamanı alabilirsin. Dikkatinizi kendinize ve gerçekten kontrol edebileceğiniz şeylere yöneltin.

Daha Fazlası İçin Blog Yazıları

Instragram sayfamızı takip edin Instagram

Vedik Doğum Haritası Analizi İçin Daha Fazla Bilgi

Cevap bırakın