Yazışma Hukuku

Yazışma Hukuku:

Yazışma Hukuku, Pek çok Evrensel Yasa olduğunuz bilmekteyiz ve eminim Çekim Yasası ve Sebep ve Etki Yasası gibi kesin olanları duymuşsunuzdur, fakat Yazışma Yasası’nı duydunuz mu? Yapmamanız çok olası ve en önemlisi de bu olabilir. Tahmin ettiğiniz gibi, yazışma veya iletişim ile ilgili olmalı; Ancak, birbirimizle iletişimimiz değil, farklı bölümlerimizle olan iletişimimiz hakkında. Yazışma Yasası ile ilgili okuyacağınız çoğu bilgi, İçsel Öz ile Dışsal Benlik – biri diğerinin yansıması arasındaki eşsiz ilişkiyi ele alır; bununla birlikte, bir adım daha ileri götürmek istiyorum ve bu Yasanın nasıl çalıştığını ve Yüksek Benlik ile olan ilişkiyi anlarken göz önünde bulundurulması gereken üçüncü bir temel bileşen olduğunu öne sürüyorum.

Şüphesiz, “Yukarıdaki gibi,” ya da “Cennette olduğu gibi Yeryüzünde” ifadelerinin farkındasınızdır.Bu fikirler, fiziksel enerjinin alt enerjileri arasındaki iletişim ya da yazışmalarla ilgilidir. Zihnin (Dünya) ve İlahi Aklın (Cennetin) yüksek enerjileri. Fiziksel gerçekliğinizi değiştirmenin anahtarı, ruhsal bir varlığın fiziksel olandan daha fazlası olduğunun farkına varmaktır.

Fiziksel yaşamınızda attığınız her adım, gerçekleştirilmeye çalışılan ruhsal benliği yansıtır. Bu nedenle, dersler öğrenene kadar tekrar tekrar hayatlarımızda tekrarlanır. Düşünceler, duygular, eylemler ve sözcükler biçiminde enerjinin aklımızdan aktarımı bir Yüksek Bilgeliği yansıtmazsa, bu daha düşük titreşimsel enerji, aslında, reddedilir ve aynı frekansı yeniden gözden geçirmek için bize geri döndürülür.Bu yüzden uğraştığınız bir duygu veya durumla boğulmuş olabilirsiniz. Yüksek Benliğinize bir çözüme yardımcı olma çağrısında bulunmak yerine, daha düşük enerjileriniz gönderilir ve “Tekrar deneyin” diyerek size geri döndürülür. Bu, hayatımızın her durumunda meydana gelen sürekli bir harekettir. Yazışma Yasası, iyileşene kadar bir konuyu kabul etmemize ve ona bakmamızı öğretir. Kişinin bir meydan okuma ile hareket etme yeteneği, İlahi Bilgelik ile (barış ve sevgi perspektifinden gelmek) hizalanmaya yaklaştığında ve daha yakınlaştıklarında, o olumsuz ve zor durumlar, kişinin gerçekliğinde tekrar edip duracaktır. Bu Gerçek değişimin meydana geldiğini andır.

Öyleyse………..

Öyleyse, Yazışma Hukuku Yasasını anlamak, fiziksel düzeyde gerçekleşen olaylara dair algımızı nasıl değiştiriyor? Ve kaosun ortasında duygusal olarak kararlı ve bilge olarak nasıl kalacağız? Yüksek Benlikle hizalanabilmek için bilinçli bir çaba gösterebilmemiz ve düşük, fiziksel benliğin hoş olmayan durumlarla karşılaştığı zamanlarda onun rehberliğini almamız için üç yolu araştıralım:

Law of Correspondence Yazışma Hukuku Yukarıda Olduğu Gibi - Aşağıda Olduğu Gibi
Yukarıda Olduğu Gibi – Aşağıda Olduğu Gibi
Ayna Görüntüsü

Kendinizi olumsuz bir deneyim yaşadığınızı fark ettiğinizde, iç dünyanızda bir yerde uyumsuzluk olduğunu ve dış dünyanızın size yansıdığını farkedin. Başka bir deyişle, Ayna Görüntünüz Gerçek Öz’dür; Hasarlı benliktir. Burada yapılması gereken değişiklikler ve bilinçaltınızın iyileşmesi gereken yerler gösteriliyor. Negatif bir duygu tetiklendiğinde, neden belirli bir şekilde hissettiğinizi ve buna nasıl tepki verdiğinizi anlamak için zaman ayırmak önemlidir. Yüksek Benliğinize mi yoksa fiziksel benliğinize mi bağlısınız? Bu önemli bir husustur çünkü Tanrısal Zihninize, varoluşunuzun daha yüksek bir kısmına eriştiğinizde, o zaman Sizin Gerçek Varlığınızın, yani Gerçekte Kim Olduğunuzun, fiziksel bedeninizde açığa çıkmasına izin verirsiniz. Yani, negatif içsel düşünceleri ve duyguları olumlu olumlamalara dönüştürmek için zaman ayırdığınız zaman, yani İç Gerçeğiniz ile gerçekten hizalandığınız zamandır. Gerçek Ruhunuzun Fiziksel Sen’e dönüşmesine izin verdiğiniz bir an.

Rakip Kuvvet

Yazışma Hukuku, Dış dünyanızda meydana gelen daha düşük frekansları keşfettikten sonra, karşıt enerjiyi kullanarak bunları dönüştürebilirsiniz. Enerjimiz her zaman bize geri yansıdığından, negatif bir şeyle karşı karşıya kaldığınızda, o enerjiyi dağıtmanın, bilinçaltınızı iyileştirmenin ve Yüksek Benliğinize bağlanmanın en hızlı yolunun, tam tersi bir tepki vermek olduğunu bilin:

Eleştirildiğin zaman, birisini öv.

Yaralandığında, birini sev.

Cesaretin olduğunda, birini teşvik et.

Korktuğunda, birilerine güven.

O anda,

Yaşamın Akışı

Yazışma Hukuku, Kendinizi tamamen rahat bırakıp güvenerek tembel bir nehir boyunca bir sal üzerinde yüzdüğünüzü düşünün. Her an bir sonrakine akar şüphesiz ya da bir şeyin doğru olmadığını düşünün. Birinin hayatını barış ve huzur içinde yaşaması, Yazışma Yasası ile uyum içinde yaşamaktır. Bununla birlikte, kaba denizlerle karşılaştığınızda ve etrafa atıldığınızda, bu, uyandırma çağrısı, kayalık dış dünyanızın iç dünyanız tarafından ince ayar yapılmasını gerektirir. Gerçekleştirilebilecek tek kalıcı değişiklik içeriden, o zaman dışarıda görünecektir. Gerçek değişim, yalnızca Üst Akıldan (As Üstte) Aşağı Zihne (O’nun Altına) gelir.

Birçoğu, geçici olarak dışarıdan bakmanın yeni, daha mutlu bir yaşamla sonuçlanacağını düşünür, ancak kısa bir süre sonra, tek kalıcı değişimin, Yüksek Benlik’ten gelen rehberliği kabul etmesi gereken İçsel Özden geldiğini umuyorlar. Olduğu gibi hayatla akmaya çalışın ve bir sarsıntı hissettiğinizde, kendinizi bırakın ve İlahi Benliğiniz ile fiziksel benliğiniz arasındaki iletişim hattının nerede bozulduğunu kendinize sorun. Muhtemelen, hemen tutarsızlığı görecek ve bir dahaki sefere daha iyi hazırlanacak ve hizalanacaktır.

İçinde olduğu gibi, Peki ne demektir “İçinde olduğu gibi” zihin ve ruhu, “olmadan” bireyin dışındaki dünyayı ifade eder. Birlikte, bu cümlenin amacı, uygulayıcıya, önce manevi ve fiziksel arasında bir uyum sağlamadan amaçlarına ulaşamayacaklarını hatırlatmaktır.

Yazışma Hukuku, Her birimiz için kendi kişisel evrimimizden ve büyümemizden sorumlu olmak her geçen gün daha da önemli hale geldi ve ancak böylelikle dünya yeryüzünde Cennet olabilir. Ama o zamana kadar, temel sorun kendinize karşı dürüst olmak, içinizde ve etrafınızda değişiklik yaratmak için beklediğiniz potansiyeli gerçekleştirmek.
Her birimiz kendi kişisel evrimimizden ve büyümemizden sorumlu olmak her geçen gün daha da önemli hale geldi ve böylece dünya yeryüzünde Cennet olabilir. Ama o zamana kadar, temel sorun kendinize karşı dürüst olmak ve içte ve etrafınızda değişiklik yaratmak için beklediğiniz potansiyeli gerçekleştirmek.

Daha Fazlası İçin Evrenin Sırları

Instragram sayfamızı takip edin Instagram