İçeriğe atla Alt bilgiye atla

Mucizeler Dükkanı'na Hoş Geldiniz...

  Icon

  Kutsal Geometri

  Yantra - Bir Meditasyon Aracıdır. Yantra sözcüğü, Sanskrit Kök hecesi yam olup, yam; kontrol, dizginlemek demektir bu, kontrol etmek ya da bastırmak anlamına gelmektedir., ‘-tra’ ise, araç, alet demektir.
  Göster
  Icon

  Mala Kristaller

  Her biri farklı enerji ile dolu farklı enerjiler ve görevler üstlenmiş 108 Mala Kristal Doğal taşının Yüksek frekanslı şifa gücünü ve desteği için kullanılır. Mala, "çelenk" veya "safsızlık" anlamıdır Sanskritçe bir kelimedir..
  Göster
  Icon

  Sesli Çanak

  Şarkı söyleyen kase, metal bir kase dir, çıkardığı yankılanan titreşimler yoluyla meditasyon veya rahatlamayı teşvik etmek için kullanılır. Meditasyonda şarkı söyleyen kaseleri kullanmanın farklı yolları vardır, en popüler olanı konsantrasyon için bir odak noktası olarak kullanmaktır.
  Göster
  Icon

  Rüya Kapanı

  İnanışa göre rüya kapanları uyku sırasında kişiyi kabuslardan korur. Özellikle küçük ve savunmasız olan bebekleri korumak için kullanılan düş kapanları, rahat bir uyku çekebilmenize yardımcı olacağına inanılır.
  Göster
  Icon

  Diğer Mucizeler

  Çakra Dengeleme, Reiki Sembolleri, Sarkaçlar, Rüya Kapanları, Tütsü ve Tütsülük, Feng Shui ve Rüzgar Çanları Siz danışanlarımıza sunduğumuz yüzlerce ürün ile Mucizeler Ailesi farkındalık kazanmanıza yardımcı oluyor..
  Göster
  İnstagram Takipçisi
  808080808080+
  Yıl
  80
  Telegram Whatsapp Danışan
  80808080+
  error: İçerik korunmaktadır !!
  × İletişime geç