İçeriğe atla Alt bilgiye atla

Jüpiter Satürn Merkür Kavuşumu

Oğlak burcunda Üçlü Birleşme ve Burcunuzu Nasıl Etkileyecek?

01 Şubat 2021

Oğlak burcunda ki Jüpiter Satürn Merkür Kavuşumu

Astrolojide üçlü kavuşum veya üçlü geçiş, üç gezegenin bir burçta bir arada olduğu zamandır. Normal koşullar altında, bu nadir bir astrolojik olay olarak kabul edilir. Jüpiter, Satürn ve Merkür gibi devler Oğlak burcunda Üçlü Kavuşum oluşturuyor. 21 Şubat, bu Üçlü Gezegensel Birleşmenin gerçekleştiği tarih ve bizler  11 Mart 2021’e kadar etkileyecek. Jüpiter, Satürn ve Merkür Birleşmesinin tüm burçlara neler getirecek..

Kova ve Oğlak’ta Merkür Gerilemesi , Ocak 2021

Oğlak burcunda Venüs, Satürn, Jüpiter ve Güneş , Ocak 2021

Oğlak burcunda Merkür, Venüs, Güneş, Jüpiter ve Satürn , Ocak 2021

Ocak 2021 Üçlü Birleşim

Oğlak burcunda Jüpiter, Satürn, Venüs ve Merkür, Şubat 2021

Jüpiter Satürn Merkür Kavuşumunun Koç Ay Burcu Üzerindeki Etkileri

İşiniz söz konusu olduğunda, muhtemelen iyi zamanların tadını çıkaracaksınız. 10. Evdeki Jüpiter, Satürn ve Merkür Birleşimi, zihinsel huzurun ulaşılabilir göründüğü anlamına geliyordu, ancak aynı şey sağlığınız için söylenemez! Sırt, diz ve gözlerle ilgili bazı sorunlar, geçiş sırasında sizi rahatsız edebilir. Katarakt ameliyatı bekleyenler için bu iyi bir zaman gibi görünüyor. Bu süre zarfında yapılan mülkle ilgili yatırımların da yolunuza çıkması muhtemeldir. Ebeveynlerle tartışmaktan kaçınmanız tavsiye edilir. Gereksiz harcamalar için bazı olasılıklar vardır. Bir tavsiye daha, transit aşamasında borsa işlemlerinden kaçınmak olacaktır. 😊

Kişisel cephede, evli hayatınızda bazı büyük sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Ayrıca, arkadaşlarınızla ilgili küçük bir yanlış anlama sizi ihanete uğramış hissetmenize neden olabilir. Kavşak sırasında zaman size uygun olacak şekilde bir gezi planlayabilirsiniz. Çalışan profesyoneller muhtemelen istikrarlı bir zaman geçireceklerdir. Ödünç para verenler veya komisyonlar üzerinde çalışanlar, paralarının sıkıştığını hissedebilirler. Koç burcunun Oğlak burcundaki bu Üçlü Geçiş sırasında istenen başarıyı elde etmek için Maa Durga’ya Manrasını tavsiye ediyoruz. Evinizin rahatlığında çevrimiçi bir Durga Saptashati Puja gerçekleştirerek.

Jüpiter Satürn Merkür Kavuşum 2021’in Boğa Ay Burcu Üzerindeki Etkileri

Ay Burcu Yükseleni veya Boğa burcundakiler için, 9. evdeki üçlü kavuşum, ilginç birini bulursanız yeni bir ilişkiye girmek için iyi bir zaman sağlayabilir. Bu süre içinde arkadaşlarınızla tartışmaktan kaçınmanız tavsiye edilir. Öte yandan, ailenizle kaliteli zaman geçirmeniz muhtemeldir. Küçük işletme gezileri, uzun bir yolculuk veya dini bir gezi ile birlikte öngörülebilir. Bu Pandemi Süresinde biraz zor ama.. Tartışma ihtimali olduğu için, çalışan profesyonellerin yaşlılarıyla ilgilenirken dikkatli olmaları tavsiye edilir.

Mülkiyetle ilgili herhangi bir sorunun size istenen sonuçları vermesi olası değildir. Aynı durum altın yatırımları için de geçerli. Bunun tam aksine borsaya yatırım yapmak için iyi bir zaman olabilir. Sınav ve eğitim açısından bu sizin için iyi bir zaman olabilir. Bazı bacak ağrısı veya mide ile ilgili sorunlar sizi rahatsız edebilir. Evliliğiniz söz konusu olduğunda, bazı anlaşmazlıklar öngörülebileceği için sakin olmak anahtardır. İş ortaklarının huzurlu vakit geçirmesi muhtemeldir.  Shiva mantrası Önerilir…

Jüpiter Satürn Merkür Kavuşumunun İkizler Ay Burcu Üzerindeki Etkileri

Oğlak burcundaki üçlü kavuşum iç huzurunuzu bozabilir. Bu süre zarfında daha fazla para harcayabilirsiniz. Sürekli anne-babanız için endişelenmek de endişenizi artırabilir. Daha parlak tarafta, bir mülk veya ev satın almak isteyenler için iyi bir zaman olacaktır. Ancak bu, hisse senetlerine yatırım yapmak için iyi bir zaman olmayabilir. Kredi onayı bekliyorsanız, biraz daha beklemeniz gerekebilir. Dolandırıcılıklara karşı dikkatli olmanız tavsiye edilir. Çalışan profesyoneller, işyerinde bazı değişiklikler yaşayabilir ve kaygı, çalışma saatlerinde bile sizi terk edemez.

Yeni bir ortaklık işine yatırım yapmadan önce iki kez düşünmeniz gerekebilir. Halihazırda ortaklık içinde olanların da bazı sorunlarla karşılaşması muhtemeldir. Planladığınız seyahatler iptal edilebilir. Bazı yaralanmalara neden olabileceğinden yangına dikkat etmeniz önerilir. Bir sınava girmeyi planlıyorsanız, bazı şeyleri hatırlamakta bazı zorluklarla karşılaşabilirsiniz. Çocuğunuzun sağlığı ile ilgili bazı masrafların olması muhtemeldir. Arkadaşlarınıza da biraz para harcayabilirsiniz. İkizler için Salı ve Cumartesi günleri Hanuman Chalisa’yı okuyarak istenilen başarıya ulaşılabilir. Doğru şekilde gerçekleştirilen bir Hanuman Puja sizi Satürn’ün zararlı etkilerinden de koruyabilir.

Jüpiter Satürn Merkür Kavuşumunun Yengeç Ay Burcu Üzerindeki Etkileri

7. evdeki üçlü kavşak, kariyeriniz ve işiniz için harika bir zaman olabilir. Büyüklerinizden muhtemelen saygı ve minnet duyacaksınız. Sadece bu da değil, aynı zamanda bazı yeni fırsatlar da önünüze çıkabilir. Kişisel cephede, evliliğiniz muhtemelen iniş çıkışlar yaşayacaktır. Ayrıca kayınlarınız tarafından da incinmiş hissedebilirsiniz. Öte yandan, anne babanla iyi vakit geçirebilirsiniz. Arkadaşlarınızla yaptığınız bazı planlar muhtemelen size bazı masraflara neden olacaktır. Yengeç için, Aşık olmak için iyi bir zaman. Bekar olanların özel bir kişiden teklif alması muhtemeldir. Ve bu en Sadık Zodyak İşaretlerinden birindeyse kendinizi şanslı sayın !

Öğrenciler muhtemelen bazı sorunlarla yüzleşecek ve huzurlarını kaybedeceklerdir. Bu süre zarfında planlanmış gezileri iptal edebilirsiniz. Sağlığınız hakkında endişelenmek (çoğunlukla sindirimle ilgili sorunlar) ve çocuklarınız büyük olasılıkla sürekli bir rahatsızlıktır. Bu aynı zamanda borsaya yatırım yapmak için iyi bir zaman değil. Bazı geçmiş yatırımlar nedeniyle kayba uğrama ihtimaliniz de var. Aileniz, akrabalarınız ve hatta komşularınızla tartışmaktan kaçınmanız tavsiye edilir. Dattatreya mantası önerilir mantra size arzu ettiğiniz başarıyı getirecektir.

Jüpiter Satürn Merkür Kavuşumunun Aslan Burcu Üzerindeki Etkileri

Bu süre zarfında ailenizin desteğini almanız muhtemeldir. Arkadaşlarınızdan ve ailenizden maddi yardım, zihinsel huzur ve takdir aldığınızda da rahatlamış hissedebilirsiniz. Öte yandan, işinizle ilgili bazı sorunlarla karşılaşabilirsiniz ve hatta işinizi bile değiştirebilirsiniz. Bu nedenle, yaşlılarınızla tartışmaktan kaçınmanız önerilir. Eşinizin sağlığı konusunda endişelenebilirsiniz. Bir arkadaşınız tarafından aldatılma olasılığınız vardır ve bu nedenle yatırım planlarınızı gizli tutmanız gerekebilir. Sağlığınız söz konusu olduğunda, uyluk ve dizlerde bir miktar ağrı tahmin edilebilir. Bu, hisse senetlerine yatırım yapmak için iyi bir zaman olmayabilir, ancak altın yatırımına gitmek için iyi bir zaman olabilir.

Anne babanız muhtemelen size çok yardımcı olacak ve özgüveninizi artıracaktır. Bu dönemde babanızın sağlığı konusunda endişeli hissedebilirsiniz. Öğrenciler muhtemelen bazı zor zamanlarla karşı karşıya kalacak ve bazı ruh hali değişimleri yaşayacaktır. Ebeveyn mülkünüzle ilgili bekleyen bir çalışma büyük olasılıkla çözülecektir. Aslında, arazi veya mülk satın almak için de iyi bir zamandır. Öte yandan, herhangi bir gezi planlamanız tavsiye edilir. Pazar ve Pazartesi günleri Güneş’e su sunarken Surya Mantra’nın size arzu ettiğiniz olumlu sonuçları getireceğine inanılır.

Jüpiter Satürn Merkür Kavuşumunun Başak Burcu Üzerindeki Etkileri

Bu dönemde ailenizle vakit geçirmekte zorlanabilirsiniz. Ayrıca onlardan mali yardım alma ihtimaliniz de yoktur. Ancak, işinizde istikrarı sağlayabilirsiniz. Borsaya yatırım yapmaktan kaçınmanız tavsiye edilir. İlişkilerdeki insanlar muhtemelen partnerleriyle yanlış anlaşılırlar. Evli çiftler sorunlarını çözebilirler. Sağlık cephesinde, bazı üriner veya ciltle ilgili problemlerle karşılaşabilirsiniz. Bu, bir araç satın almak için muhtemelen iyi bir zaman olacaktır, ancak bu zamanlarda dikkatli sürmeniz tavsiye edilir. Ayrıca, kredi başvurusu yapmak için iyi bir zamandır.

Dışarıdaki tüm Başak işadamları için, bu muhtemelen uygun bir dönem olacak. Sıkışan parayı geri alabilirsiniz. Komisyona dayalı bir işte olan kişilerin de kar elde etme olasılığı yüksektir. Bir iş gezisinin bazı olasılıkları öngörülebilir. Babanızla olan ilişkiniz bu süre zarfında muhtemelen iyileşecektir ve annenizin sağlığı sizi endişelendirebilir. Bu, ev eşyaları satın almak için iyi bir zaman olacağa benziyor. Hükümet ve yasal işler bazı zorluklar getirebilir. Arkadaşlarınızla iyi vakit geçirmeniz muhtemeldir. Öğrenciler konsantrasyonlarını kaybedebilir ve zihinsel huzurlarını bozabilirler. Vishnu’ya Çarşamba ve Perşembe günleri Vishnu Mantra’yı söyleyerek meditasyon size olumlu sonuçlar getirebilir. Doğru şekilde gerçekleştirilen bir Vishnu Puja da size istenen sonuçları verecektir.

Jüpiter Satürn Merkür Kavuşumunun Terazi Ay Burcu Üzerindeki Etkileri

İşiniz söz konusu olduğunda, bu muhtemelen iyi bir zaman olacaktır. Sizin tarafınızdan meslektaşlarınızla birlikte iyi ve huzurlu zamanlar geçirmeniz muhtemeldir. Bununla birlikte, muhtemelen zihinsel stres yaratabilecek aile desteğinden yoksun olabilirsiniz. Daha parlak bir kayda göre, bekarların evlilik teklifi alması muhtemeldir. Terazi burcundakiler bu süre zarfında arkadaşlarıyla bir gezi planlayabilir. Arkadaşlarınızla güzel zamanların tadını çıkarırken, yenilerini de yapabilirsiniz. Borçlu olduğunuz insanlardan bir miktar para geri alma olasılığınız yüksek olsa da, bu bir kredi başvurusu yapmak için iyi bir zaman olmayabilir. Ayrıca, mülk ve borsa ile ilgili yatırımlardan kaçınılması tavsiye edilir.

Evli Terazi eşleriyle kavga edebilir ve üçlü birleşmenin evliliğinizde bazı olumsuz zamanlar getirmesi muhtemeldir. Öte yandan, aşıkların iyi zamanlar geçirmesi muhtemeldir. Bekarlar, istedikleri eşiyle tanışabilir ve hatta bir ilişkiye girebilir. Eşinizle ilgili bir mülkle ilgili bazı yasal sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Mülk hakkında konuşursak, geçiş süresi bir ev veya araç satın almak için uygun olmayabilir. Terazi burcunun bireylerine arzu edilen başarıya ulaşmak için Cumartesi günü Maa Durga’ya meditasyon etmeleri ve Gayatri Mantra veya Hanuman Chalisa’yı söylemeleri tavsiye edilir. Bir Gayatri Visho Yantra ile meditasyon size yardımcı olacaktır.

Jüpiter Satürn Merkür Kavuşumunun Akrep Burcu Üzerindeki Etkileri

Bu üçlü kavuşum sırasında, Akrep’in kariyeri acı çekmeyecek. İş arayanların birçok fırsat bulması muhtemeldir. Halihazırda çalışan kişiler terfi veya maaş zammı alabilirler. İşadamları da bir miktar kar elde edebilirler. Sıkışan bir miktar paranız varsa, size geri dönebilir. Kredi arayanlar başarıya ulaşabilir. Bir uzmanın tavsiyesi üzerine borsaya yatırım yapmanız tavsiye edilir. Yurtdışında okumak istiyorsanız, bu ayrıca başvurmak için iyi bir zaman olabilir. Sağlığınızla mide ile ilgili bazı sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Bacak ağrısı, boyun ağrısı ve sağ el gibi sorunlar da sürünebilir.

Kişisel cephede, evli yaşamda eşinizle bazı sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Arkadaşlarla ilişkiler de bozulabilir. Annenle bazı konularda fikir ayrılığına düşme ihtimalin varken, baban kendine ait bazı sağlık sorunlarıyla karşılaşabilir. Aynı durum kardeşleriniz için de geçerlidir ve bu nedenle küçük kardeşlerinizle tartışmaktan kaçınmanız önerilir. Öğrencilerin iyi vakit geçirmesi muhtemeldir. Bir ilişki içinde olanların onu iyileştirmesi muhtemeldir. Bazılarınız için bu bir gezi planlamak için iyi bir zaman olmayabilir.

Jüpiter Satürn Merkür Kavuşumunun Yay Ay Burcu Üzerindeki Etkileri

İşiniz açısından, harika zaman geçirmeniz muhtemeldir. Kıdemlilerinizle ilişkileriniz muhtemelen gelişecektir. Kişisel açıdan da eşinizle kaliteli zaman geçirerek büyük bir bağ kurmanız muhtemeldir. Çocuklarınızla da iyi vakit geçirmeniz muhtemeldir, ancak aynı zamanda eğitimleri konusunda da endişelenebilirsiniz. Konuşmanızı kontrol etmeniz tavsiye edilir. Küçük bir işletmeye sahip olanlar yeni bir iş planı üzerinde çalışabilir ve bundan faydalanabilir. Ancak iş ortaklığı yapanlar bazı sorunlarla karşılaşabilirler. Öğrenciler kavuşma sırasında muhtemelen bazı stres ve olumsuz düşüncelerden geçeceklerdir.

Bu, yeni bir ev satın almak veya rezerve etmek için iyi bir zaman olabilir. Bir ev veya dükkan satmayı planlıyorsanız, biraz beklemeniz gerekebilir. Bu, bir seyahate çıkmanız için iyi bir zaman olmayabilir. Arkadaşlarınla ​​iyi ilişkiler kurmaya devam edeceksin. Hisse senedi piyasalarına yatırım şu anda sizin için tavsiye edilmiyor. Bu süre zarfında kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Yay burcunun kartlarında uluslararası bir gezi de olabilir. Sağlık cephesinde, kataraktlarını ameliyat ettirmek isteyenler, bunu yapmak için uygun bir zaman olarak görebilirler. Yay burcunda olanlar, istenen sonuçlar için Vishnu Shastra’yı okumaları veya perşembe ve pazar günleri güneşe su vermeleri tavsiye edilir. Ayrıca, uyumlu bir Surya Yantra ile kariyerinizde başarı ve saygı kazanabilirsiniz .

Jüpiter Satürn Merkür Kavuşumunun Oğlak Burcu Üzerindeki Etkileri

Bu zamanlarda aklınızda bazı olumsuz düşünceler olabilir. Para kazanmanın ve önemli işlerinizi yeni düşünceler ve enerjiyle tamamlamanın yeni yollarını bulabilirsiniz. İş açısından bu en iyi zamanlar olmayabilir. Bazı iyi fırsatları kaçırmanız muhtemeldir. İşadamları ayrıca önemli projelerini bitiremeyerek pek de iyi olmayan zamanlarla karşılaşabilirler. Bir Vyapar Vruddhi Yantra’ya meditasyon ile bu geçişin işiniz üzerindeki olumsuz etkilerini ortadan kaldırabilirsiniz . Mide ve bağırsak sorunları da Oğlak Burcundakileri rahatsız edebilir. Eşinizle olan ilişkiniz bu dönemde büyük olasılıkla çekici olacaktır.

Bununla birlikte, babanızla ilişkinizi bozma ihtimaliniz var. Anneniz bazı sağlık sorunları ile karşılaşabilir. Çocuklarınızla ilgili olarak bazı beklenmedik harcamalar önünüze gelebilir ve bazı zihinsel strese neden olabilir. Bu süre zarfında arkadaşlarınızla tartışmanız muhtemeldir. Bir mülk satmak isteyen biriyseniz, bir alıcı bulmakta zorlanabilirsiniz. Bekleyen bazı hükümet veya yasal işlerin bitirilmesi için ekstra çabalarınız gerekebilir. Kardeşlerinizle iyi vakit geçirme olasılığınız vardır, ancak bazı akrabalar size sorun çıkarabilir. Soygun ihtimali vardır ve bu nedenle değerli eşyalarınıza dikkat etmeniz önerilir. Hanuman Chalisa’nın günlük zikir size bu kadar arzu edilen başarıyı getirebilir.

Jüpiter Satürn Merkür Kavuşumunun Kova Ay Burcu Üzerindeki Etkileri

Bu süre zarfında, muhtemelen daha fazla para harcarsınız. Hatta bazen harcamalar gelirinizi bile aşabilir. Aile işlevlerini düzenlemeniz muhtemeldir. Küçük işletme gezileri öngörülebilir. İşinize devam etmek için ebeveynlerinizden çok uzaklara gitme olasılığınız vardır. Sağlığınızı korumanız muhtemeldir. Çocuğunuzun eğitimi ile ilgili bir masraf da karşınıza çıkabilir. Mahkemeden bir karar bekliyorsanız, bir gecikme olabilir. Emlak yatırımı yapmak için iyi bir zaman değil. Ek olarak, kredi başvurusunda bulunulmaması da tavsiye edilir. Ancak dikketli bir şekilde yapılan borsada yapılan yatırımların size bir miktar getiri sağlaması muhtemeldir.

Komisyon işine girenler önemli işlerini zamanında bitirebilirler. Daha önce sıkışmış olan para size geri dönüş yolunu bulabilir. Aşıkların ilişkilerinde bazı sorunlarla karşılaşması muhtemeldir. Arkadaşlarınızla bir gezi olabilir. Bununla birlikte, size en yakın insanların bazılarının güvenini de kaybedebilirsiniz. Bu süre zarfında, parayla ilgili konularda herhangi bir karar almadan önce iki kez düşünmeniz gerekebilir. Sigorta programları için de bu iyi bir zaman gibi görünmüyor. Kova burcunun arzuladıkları şeyi elde etmek için Brahminlere pirinç sunması, Maa Durga’ya meditasyon etmesi veya Cumartesi günleri Hanuman Chalisa’yı okuması tavsiye edilir. Özgün olarak uyumlu bir Sarva Karya Siddhi Yantra da başarıya ulaşmanıza yardımcı olabilir.

Jüpiter Satürn Merkür Kavuşumunun Balık Ayı Burcu Üzerindeki Etkileri

Evli Balıklar için karı koca arasındaki ilişkinin bu zamanlarda gelişmesi muhtemeldir. Aynı zamanda ebeveynlerinizle de iyi vakit geçirmeniz muhtemeldir. Bir tatil gezisi öngörülebilir. Ailenizle kaliteli zaman geçirmeniz muhtemeldir. Aksine, aşıkların ilişkilerinde bazı sorunlarla karşılaşması muhtemeldir. Bekarlar evlenme teklifi alabilir. Arkadaşlarınız muhtemelen sizi hayal kırıklığına uğratacaktır. Ancak, sözlerinize dikkat etmeniz önerilir, aksi takdirde onlarla ilişkilerinizi bozabilirsiniz.

Bu dönemlerde kollarınızda, bacaklarınızda ve sol gözünüzdeki bazı problemler sizi rahatsız edebilir. Sağlığınız söz konusu olduğunda, sırtınızla ilgili bazı sorunlarınız olabilir. Ayrıca bir tür enfeksiyon kapma olasılığınız da vardır. Bu süre için planladığınız gezilerden bazıları iptal edilebilir. Geçmişin yatırımları size bazı kazançlar sağlayabilir. Yeni bir araç veya alet satın alma şansınız da var. Dini geziler asla kart dışı değildir. Bir mülk için başvurmak isterseniz, yükleme veya rezervasyon gecikebilir. İstenilen hedeflere ulaşmak ve başarıya ulaşmak için Salı günleri Ganesh Mantra’yı zikretmeniz veya bir Ganesh Puja yapmanız tavsiye edilir .

Jüpiter Satürn Merkür Kavuşumunun Dünya Üzerindeki Etkileri

Küresel düzeyde, denize yakın olan Güneybatı ülkelerinin bazı doğal afetlerle karşı karşıya kalması muhtemeldir. Bu, insanlarda korku duygusuna yol açabilir. Bir tür terörizm de muhtemelen bu ülkeleri endişeye sokacak.

İyi ve o kadar da iyi olmayan, umutlu ve endişe verici, bu geçişin bize getireceği her şeyden çok az şey var. Şimdi neyin gelebiliceğinizi bildiğinize göre, devam edin ve bu döneme en iyi şekilde sahip olun. Kesinlikle korku Enerjisini aktif emeyiniz benzer benzeri çeker.. Üstlendiğiniz tüm çabalarınız için size en iyisini diliyoruz!

Daha Fazlası İçin Blog Yazıları

Instagram sayfamızı takip edin Instagram

Vedik Doğum Haritası Analizi İçin Daha Fazla Bilgi

Yorumunuz

error: İçerik korunmaktadır !!
× İletişime geç