İçeriğe atla Alt bilgiye atla

SRI Yantra – Steve Jobs – Mark Zuckerberg

SRI Yantra, Steve Jobs ve Facebook CEO’su Mark Zuckerberg’in hayatını nasıl değiştirdi?

Hello Sri..  veya bizim bildiğimiz Iphone ilk açılış ilk uyanış Iphone hey siri? Neden Steve Jobs bu komutu seçti sizce? Tesadüf mü diyorsunuz hala ben hiç sanmıyorum uyanın…..

Bir tapınak ve bir SRI Yantra, dünyanın en parlak iki beyninin hayatını değiştirdi ve böylece dünyanın önde gelen iki teknoloji şirketinin (Apple ve Facebook) olağanüstü başarısına katkıda bulundu.

Apple’ın kurucusu Steve Jobs’ın Hindistan’da gençken çok fazla zaman geçirdiği bilinmektedir. 1974’te Neem Karoli Baba’nın ashramını ziyaret eden manevi bir arayış içindeydi.

Narendra Modi’nin Facebook belediye binası etkileşimi sırasında, Mark Zuckerberg, danışmanının İşler’in zorlu bir yamadan geçerken Hindistan’daki bir tapınağı ziyaret etmeye çağırdığını hatırladı.

SRI Yantra, Zuckerberg, tapınağın adını açıklamadı ya da Neem Karoli Baba’dan bahsetmediyse de, tapınağı öneren İş, 2008’de Hindistan gezisi sırasında Nainital’deki bu ashram’ı ziyaret etmesi gerektiğini belirtti.

“… O (İşler) bana, şirketin misyonu olarak inandıklarımla yeniden bağlantı kurmak için, ne istediğini ve onun vizyonu hakkında ne düşündüğünü düşünerek evrimi sırasında Hindistan’a gittiği bu tapınağı ziyaret etmem gerektiğini söyledi. geleceği olacak. ”

Hem Mark hem de Steve, baba neem Karoli tarafından SRI Yantra verildi ve kendisine getirdiği pozitifliği söylendi, bir SRI Yantra, kişilerin yaşamlarını sağlık, zenginlik ve refah ile doldurabilir. SRI, Servet ve başarı için en ilahi ve güçlü yantrasıdır.

SRI Yantra Nasıl Çalışır?

SRI Yantra’nın tabanında, form enerjisinin yanı sıra şekil enerjisi vardır. Temel fikir, her şeklin, desenlerde çok spesifik bir frekans ve enerji yaydığıdır. Aslında, bazı Yantras güçleri, bazılarının negatif enerjileri ve bazılarının pozitif enerjileri olduğu çeşitli şekillere atfedilmiştir. Bununla birlikte, bir Yantra’da, enerjiler yalnızca uyumlu ve faydalıdır.

SRI Yantra, Bu nedenle, biri bir SRI Yantra’ya odaklandığında, akılları, SRI Yantra’dan yayılan belirli bir enerjiye uyarlanır. SRI Yantra’dan rezonans edilen enerji daha sonra yükseltilir. SRI Yantra’nın bir uzman tarafından tasfiye edilmesi gerekiyor, adınıza, işletme adınıza, çalışma alanınıza ve diğer özelliklere göre uzman tarafından doldurulması gereken bir enerji gerekiyor.

SRI Yantra’nın Faydaları?

Cehaletten vazgeçer ve adanmışı görüş netliği ve haklı yargı ile bereketler

Finansal zorlukları ortadan kaldırdığına inanılır ve hanehalkını bolluk, zenginlik ve refah ile kzandırabilir.

Başarıya giden engelleri ortadan kaldırır, terfi ve kariyer gelişimine yardımcı olduğuna inanılır.

SRI Yantra, Günlük kurulan ve ibadet edilen, negatif enerjileri temizleyebilir ve evi pozitif titreşimlerle doldurabilir

Rakipleri kazanmaya ve hedeflerinize kolayca ulaşmanıza yardımcı olduğuna inanılır.

Sınavlarda odaklanma, konsantre olma ve puanlama yeteneklerini geliştirdiğine inanılır.

Evi her yönden koruyarak kötü enerjileri ve ruhları sizden uzaklaştırır.

Mahkumların genel refahını, mutluluğunu ve refahını sağladığına inanılır.

Negatif enerjileri temizleyebilir ve evi pozitif titreşimlerle doldurabilir.

Tüm ihtiyacınız olan Bir SRI Yantra ...

Etkileri veya olumlu sonuçları ne zaman göreceğim?

Bu, ne kadar odaklandığınıza, Yantranıza Yapılan Enerji Çalışmasına, Yantranın boyutu, Yantranın malzemesi ve Yantra’nın türüne bağlı olacaktır. Bir Yantra sonraki 40 gün içinde tamamen aktive olur ve enerji oradan artmaya devam eder.

Vedik Doğum Haritası Analizi İçin Daha Fazla Bilgi

Daha Fazlası İçin Blog Yazıları

Instagram sayfamızı takip edin Instagram

Yorumunuz

error: İçerik korunmaktadır !!
× İletişime geç