İçeriğe atla Alt bilgiye atla

İnsanların Diğerlerinden Enerjiyi Emdiklerini Onaylandı

Bilim Sonunda İnsanların Diğerlerinden Enerjiyi Emdiklerini Onayladı

Bazen insanlarla tanışıyoruz ve konuşmanın sonunda kendimizi son derece olumsuz, üzgün ve depresyonda hissediyoruz. Bu olmayabilir, çünkü diğer kişi size kişisel olarak bir şey söyledi, ancak kendi sorunları hakkında konuştukları gerçeği de aynı vibe içinde hissediyorsunuz.

Bielefeld Üniversitesi’ndeki bir araştırma ekibi öncü bir keşif yaptı. Bu çalışmada, bitkilerin diğer bitkilerden alternatif bir enerji kaynağı alma kapasitesine sahip olduklarını buldular. Bu gerçek aynı zamanda insanların başkalarından aynı şekilde enerji aldığını ispatlayan biyo-enerjinin geleceği üzerinde de önemli bir etkiye sahip olabilir.

Profesör Dr. Olaf Kruse ve araştırma ekibi, bir bitkinin sadece fotosentezle uğraşmadığını, aynı zamanda diğer bitkilerden alabileceği alternatif bir enerji kaynağına sahip olduğunu ilk kez doğruladı. Bulgular çevrimiçi bir Nature Communications dergisinde yayınlandı .

Tıpkı bitkiler gibi insanlar da farklı değil. Bitkilerin büyümek için suya ve ışığa ihtiyacı vardır ve biz insanlar olarak vücudumuz da sünger gibidir.

Psikolog ve enerji uzmanı Dr. Olivia Bader-Lee, “İşte bu yüzden, belirli grup ortamlarında, enerjinin ve duyguların bir karışımının olduğu yerlerde rahatsızlık duyan bazı insanlar var .”

“İnsan vücudu, emilim halinizi beslemek için gereken enerjiyi emen, emen, emen hücrelere enerji veren ve kortizol miktarını artıran ve katabolize eden, emosyonel ihtiyaca bağlı olarak hücreleri besleyen bir bitkiye çok benzer.” Lee.

Bader-Lee , “Enerji çalışmaları önümüzdeki yıllarda daha da gelişince, sonuçta bunun insana da çevrilmiş olduğunu göreceğiz” dedi. “İnsan diğer insanları, hayvanları ve doğanın herhangi bir bölümünü emebilir ve iyileştirebilir. Bu yüzden doğanın etrafında olmak çoğu zaman birçok insan için canlandırıcı ve enerji vericidir ” dedi.

Profesör Kruse, “Bu, böyle bir davranışın bir sebze organizmasında ilk defa onaylandığını” açıklıyor .

“Bu alg selülozu sindirebilir, önceki her ders kitabındaki çelişkileri. Bir ölçüde, gördüğümüz şey bitki yiyen bitkilerdir ” dedi.

Çevrenizi Temizlemek için 5 Enerji Aracı

Ruhsal Benliğinizi Bilin:

Eğer ruhsal benliğinize odaklandığınızı düşünüyorsanız, alanınıza hangi enerjinin girdiğini seçebilir ve bunun içinden hızla geçebilirsiniz.

Direnç Yok

Ne zaman bir şeyi zorlamaya çalışıyorsan, sana daha çok gelmek gibi hissedeceksin. Her eylemin eşit veya zıt bir reaksiyonu vardır.

Temizlik, dirençli olarak kabul edilmemelidir. Kişi negatif enerjileri zorlamadığınızdan ve onları görmezden gelmediğinizden emin olmalıdır. Bilinçaltında kalacaklar. Saf ve yarı saydam olun, ne zaman bir şey size doğru gelirse, hemen yanınızdan geçin.

Alanınızın Sahibi Olun

Hepimizin bu boşluğu var ama sizde var mı? Vücudunuzu çevreleyen, enerjileri dışarıdan almak için bir vakum yaratan alandır. Eğer bu alanı kontrol etmez ve sahip olmazsanız, zihinsel bozulma, umutsuzluk ve depresyon ile sonuçlanan bu alanı patlamada olumsuzluk yaşarsınız.

Enerji Kendinizi Temizleyin

Altının renginde enerji temizleme formülü olduğu bilinmektedir. Yüksek titreşimler enerjiyi uzaklaştırabilir ve temizleyebilir. Altın bir topuzu tuttuğunuz sırada, sisteminize giren titreşimleri hissedin ve alanınızı netleştirin.

Enerjinizi Geri Getirin

Bir dolabı mutfakta kendi mutfak gereçleriyle doldurursanız, oda arkadaşınızın kendilerini saklamak için boş yeri kalmaz. Alanınız da enerji ile böyle çalışır. Enerjiniz temizlendiyse ve bunun tamamen farkındaysanız, enerjinin dışarıdan girmesi için çok az alana sahip olacaktır.
Kaynak

Vedik Doğum Haritası Analizi İçin Daha Fazla Bilgi

Daha Fazlası İçin Blog Yazıları

Instagram sayfamızı takip edin Instagram

Yorumunuz

error: İçerik korunmaktadır !!
× İletişime geç